STS KOD PROMOCYJNY

Kacper Koziorzębski poznał swojego rywala na KSW 91 w Libercu

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAKacper Koziorzębski poznał swojego rywala na KSW 91 w Libercu

Kacper Koziorzębski poznał swojego kolejnego rywala w organizacji KSW. Polak będzie jednym z bohaterów gali KSW 91, która odbędzie się 17 lutego w Libercu. W pojedynku wagi półśredniej przywita w organizacji niepokonanego Czecha Viktora Cervinskego. Walka zapowiada się bardzo emocjonująco. Ze względu na doświadczenie faworytem wydaje się być Polak, jednak to Czech utrzymuje zero w swoim bilansie porażek. Gala odbędzie się w Home Credit Arena. 

Koziorzębski chce wrócić na zwycięską ścieżkę 

Doświadczenie przemawia za Kacprem Koziorzębskim (9-6, 4 KO), dla którego będzie to już ósmy pojedynek w organizacji KSW. Związany jest z nią od sierpnia 2020 roku. Do tej pory stoczył siedem pojedynków, z czego trzy wygrał. W ostatnich miesiącach walczył w kratkę i zwycięstwa z Hubertem Szymajdą i Borysem Borkowskim przeplatał porażkami z Emilem Meekiem i Wiktorem Zalewskim. Z tym ostatnim mierzył się we wrześniu na gali KSW 86, gdzie przegrał przez TKO na początku drugiej rundy. Kacper Koziorzębski gwarantuje emocjonujące i widowiskowe walki i podobnie powinno być w lutym w Lbercu. 

Kim jest Viktor Cervinsky?

Po drugiej stronie klatki KSW stanie debiutant z Czech Viktor Cervinsky (4-0, 1 KO, 2 Sub). Do tej pory w zawodowym MMA stoczył tylko cztery pojedynki, jednak wszystkie wygrał. Trzy z nich przed czasem. Ostatni raz w klatce pojawił się w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas poddał przed czasem Davida Hoska nagali Real Fight Arena. Do tej pory Cervinsky ani razu w MMA nie rywalizował z Polakiem. Pojedynek z Koziorzębskim odbędzie się w limicie wagi półśredniej. Liczymy na to, że Polak powalczy o przełamanie i odniesie swoje czwarte zwycięstwo dla KSW, a 10. ogółem na zawodowych ringach MMA. 

Aktualna karta walk KSW 91 w Libercu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 91 w Libercu:

Walka wieczoru

  • Valeriu Mircea vs Leo Brichta

Karta główna

ZOBACZ TAKŻE: KSW – transmisja

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...