Marcin Krakowiak vs Henry Fadipe na gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim

Strona głównaSporty walkiMMAMarcin Krakowiak vs Henry Fadipe na gali XTB KSW 81 w Tomaszowie...

Organizatorzy gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim odsłaniają kolejne karty. Już 22 kwietnia dojdzie do pojedynku Marcina Krakowiaka z Henrym Fadipe z Irlandii. Obaj znani są z efektownych walk i ogromnej ambicji w ringu. Faworytem wydaje się być Henry Fadipe, jednak 22 kwietnia w okrągłym ringu KSW może zdarzyć się wszystko. To kolejne ciekawe zestawienie w karcie walk. 

Ważna walka Marcina Krakowiaka

Dla Marcina Krakowiaka (11-4, 5 KO, 6 Sub) będzie to niezwykle ważna walka. Po raz czwarty w karierze wejdzie do ringu organizacji KSW. Do tej pory na koncie ma dwa zwycięstwa i porażkę. Doznał jej 23 października 2021 roku w pojedynku z Cezarym Kęsikiem. Od tego czasu nie pojawiał się na zawodowych ringach. Oznacza to, że wróci do walk po blisko 1,5 rocznej przerwie. Na pewno będzie chciał powrócić do zwycięstw, choć czeka go trudne zadanie. Henry Fadipe (13-9-1, 9 KO, 3 Sub) to bardzo doświadczony zawodnik, który w ostatnim czasie jest prawdopodobnie w najlepszej dyspozycji w swojej dotychczasowej karierze. 

Seria zwycięstw Henriego Fadipe

Henry Fadipe zadebiutował w organizacji KSW w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas przez poddanie w drugiej rundzie pokonał Alberta Odzimkowskiego i efektownie przywitał się z polską organizacją. Ostatni raz porażki doznał w 2017 roku. Po niej do ringu wrócił dopiero w 2021 roku i od tego czasu odniósł cztery zwycięstwa. Wszystkie przed czasem. To bardzo doświadczony Irlandczyk, którego atutem są siła i spryt. W swoim debiucie w KSW zanotował jedno z najbardziej efektownych poddań w historii organizacji. Teraz będzie chciał pójść za ciosem, a zadaniem Marcina Krakowiaka jest postawienie się Irlandczykowi. Starcie zakontraktowano w kategorii półśredniej. To drugi potwierdzony pojedynek w karcie walk gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim.

Aktualna karta walk XTB KSW 81 

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. 

Walka wieczoru

Albert Bartosiński vs Artur Szczepaniak

Karta główna

Marcin Krakowiak vs Henry Fadipe

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Igrzyska Europejskie – co to za impreza? Jakie dyscypliny w programie IE 2023 w Krakowie?

Już na przełomie czerwca i lipca czołowi sportowcy w Europie staną do rywalizacji w III edycji Igrzysk Europejskich. W 2023 roku impreza zagości w...

Dlaczego Malwiny Smarzek nie ma w kadrze polskich siatkarek?

Bez dwóch zdań Malwina Smarzek-Godek to jedna z najlepszych polskich siatkarek ostatnich lat. Jeszcze kilka miesięcy temu trudno było wyobrazić sobie reprezentację Polski bez...