Marian Ziółkowski nie wystąpi na KSW 76. Zastąpi go Rajewski.

Strona głównaSporty walkiMMAMarian Ziółkowski nie wystąpi na KSW 76. Zastąpi go Rajewski.

Marian Ziółkowski w walce wieczoru KSW 76 miał zmierzyć sie z Salahdinem Parnassem. Niestety Polak z powodu kontuzji musiał wycofać się z pojedynku na niespełna miesiąc przed planowaną galą w Grodzisku Mazowieckim. Jego miejsce w main evencie zajmie Sebastian Rajewski. To on zawalczy z Salahdinem Parnassem o tymczasowy pas KSW w wadze lekkiej. Gala odbędzie się 12 listopada. 

Kontuzja nogi przeszkodziła w starciu mistrzów 

Pojedynek Mariana Ziółkowskiego z Francuzem Salahdinem Parnassem zapowiadał się pasjonująco. Obaj dzierżą pasy mistrzowskie różnych kategorii wagowych. Polak jest posiadaczem pasa wagi lekkiej, a Parnasse wagi piórkowej. Stawką walki na KSW 76 miał być pas, który jest w posiadaniu Ziółkowskiego. Niestety do tego nie dojdzie, ponieważ popularny “Golden Boy” ma problem zdrowotny. Kontuzja nogi okazała się na tyle poważna, że nie będzie w stanie wyjść do ringu 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim. Wydaje się, że walka ta zostanie po prostu odroczona i dwaj mistrzowie spotkają się jeszcze w ringu federacji KSW. 

Sebastian Rajewski w miejsce Ziółkowskiego 

Miejsce Mariana Ziółkowskiego w walce wieczoru na KSW 76 zajmie Sebastian Rajewski. To niedawny pretendent do tytułu w wadze lekkiej, który musiał uznać wyższość “Golden Boya”. Stawką nowego pojedynku Rajewski – Parnasse będzie tymczasowy pas federacji KSW w wadze lekkiej. Faworytem wydaje się być Francuz, jednak Sebastiana Rajewskiego stać na sprawienie niespodzianki. Pewną niewiadomą pozostaje to, jak Polak będzie w stanie przygotować się do tej walki. O wskoczeniu do karty walk dowiedział się na niespełna miesiąc przed galą. Tym samym do ringu wejdzie niemal z marszu, jednak może to być jego atutem. O wszystkim przekonamy sie już 12 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Grodzisku Mazowieckim. 

W karcie walk znajdują się już takie pojedynki jak:

Sebastian Rajewski vs Salahdine Parnasse

Adrian Bartosiński vs Krystian Kaszubowski

Paweł Pawlak vs Bartosz Leśko

Brian Hooi vs Artur Szczepaniak

Pewny występu na KSW 76 jest już Albert Odzimkowski, który czeka na wyłonienie swojego przeciwnika. 

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień mistrzami świata żeglarzy z niepełnosprawnościami w klasie RS Venture!

Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień (oboje AKS OSW Olsztyn) mistrzami świata żeglarzy z niepełnosprawnościami w klasie RS Venture! W Omanie dzisiaj rozegrano serię finałową,...

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń

Zawodniczki KTS Enei Siarkopol Tarnobrzeg wygrali 3:0 na wyjeździe z Etival Clairefontaine ASRTT. Tym samym z kompletem zwycięstw zakończyły zmagania grupowe w Lidze Mistrzyń...