Po raz drugi w Radomiu. Gala XTB KSW 88 odbędzie się 11 listopada

Strona głównaSporty walkiMMAPo raz drugi w Radomiu. Gala XTB KSW 88 odbędzie się 11...

Poznaliśmy szczegóły kolejnej gali KSW. Wydarzenie XTB KSW 88 odbędzie się 11 listopada w Radomiu. W jednym z najważniejszych pojedynków zmierzą się ze sobą Patryk Kaczmarczyk i Daniel Rutkowski. Ponadto w klatce na gali w Radomiu pojawią się m.in.: Anita Bekus, Kamil Gawryjołek, Stefan Vojčák i Maria Silva. W najbliższych tygodniach poznamy więcej szczegółów tego wydarzenia. 

KSW po raz drugi w Radomiu 

Największa organizacja MMA w Europie po raz drugi zorganizuje swoją galę w Radomiu. Po raz pierwszy gościła tam 19 marca 2022 roku. Teraz po ponad 1,5 roku ponownie władze KSW zdecydowały się na organizację wydarzenia w tym mieście. Gala XTB KSW 88 odbędzie się 11 listopada.

Bitwa o Radom 

Jednym z najważniejszych pojedynków gali XTB KSW 88 będzie „Bitwa o Radom”. Tym mianem można nazywać zestawienie Daniela Rutkowskiego (16-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) z Patrykiem Kaczmarczykiem (10-2, 3 KO, 2 Sub). To pojedynek czołowych zawodników kategorii piórkowej, którzy pochodzą z Radomia. W związku z tym 11 listopada będą mogli liczyć na żywiołowe wsparcie swojej publiczności. Obaj przystąpią do walki na fali zwycięstw. Daniel Rutkowski wygrał trzy ostatnie pojedynki w KSW, a Patryk Kaczmarczyk dwa. Zapowiada się arcyciekawe starcie. 

Kto jeszcze pojawi się w Radomiu?

Już teraz znamy dwa kolejne zestawienia. W wadze ciężkiej niepokonany Kamil Gawryjołek (5-0, 4 KO, 1 Sub) zmierzy się z czołowym zawodnikiem organizacji KSW w tej kategorii Słowakiem Štefanem Vojčákiem (6-1, 3 KO, 3 Sub). Ciekawie wygląda także zestawienie Anity Bekus (7-3, 2 KO) z Brazylijką Marią Silvą (9-1, 3 KO, 4 Sub). Obie przystąpią do tego pojedynku po wcześniejszych zwycięstwach. Starcie zaplanowano w limicie kategorii słomkowej. 

Aktualna karta walk XTB KSW 88 w Radomiu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 88 w Radomiu:

Karta główna

Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk

Anita Bekus vs Maria Silva

Štefan Vojčák vs Kamil Gawryjołek

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....