STS KOD PROMOCYJNY

Po raz drugi w Radomiu. Gala XTB KSW 88 odbędzie się 11 listopada

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAPo raz drugi w Radomiu. Gala XTB KSW 88 odbędzie się 11...

Poznaliśmy szczegóły kolejnej gali KSW. Wydarzenie XTB KSW 88 odbędzie się 11 listopada w Radomiu. W jednym z najważniejszych pojedynków zmierzą się ze sobą Patryk Kaczmarczyk i Daniel Rutkowski. Ponadto w klatce na gali w Radomiu pojawią się m.in.: Anita Bekus, Kamil Gawryjołek, Stefan Vojčák i Maria Silva. W najbliższych tygodniach poznamy więcej szczegółów tego wydarzenia. 

KSW po raz drugi w Radomiu 

Największa organizacja MMA w Europie po raz drugi zorganizuje swoją galę w Radomiu. Po raz pierwszy gościła tam 19 marca 2022 roku. Teraz po ponad 1,5 roku ponownie władze KSW zdecydowały się na organizację wydarzenia w tym mieście. Gala XTB KSW 88 odbędzie się 11 listopada.

Bitwa o Radom 

Jednym z najważniejszych pojedynków gali XTB KSW 88 będzie „Bitwa o Radom”. Tym mianem można nazywać zestawienie Daniela Rutkowskiego (16-3 1NC, 7 KO, 1 Sub) z Patrykiem Kaczmarczykiem (10-2, 3 KO, 2 Sub). To pojedynek czołowych zawodników kategorii piórkowej, którzy pochodzą z Radomia. W związku z tym 11 listopada będą mogli liczyć na żywiołowe wsparcie swojej publiczności. Obaj przystąpią do walki na fali zwycięstw. Daniel Rutkowski wygrał trzy ostatnie pojedynki w KSW, a Patryk Kaczmarczyk dwa. Zapowiada się arcyciekawe starcie. 

Kto jeszcze pojawi się w Radomiu?

Już teraz znamy dwa kolejne zestawienia. W wadze ciężkiej niepokonany Kamil Gawryjołek (5-0, 4 KO, 1 Sub) zmierzy się z czołowym zawodnikiem organizacji KSW w tej kategorii Słowakiem Štefanem Vojčákiem (6-1, 3 KO, 3 Sub). Ciekawie wygląda także zestawienie Anity Bekus (7-3, 2 KO) z Brazylijką Marią Silvą (9-1, 3 KO, 4 Sub). Obie przystąpią do tego pojedynku po wcześniejszych zwycięstwach. Starcie zaplanowano w limicie kategorii słomkowej. 

Aktualna karta walk XTB KSW 88 w Radomiu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 88 w Radomiu:

Karta główna

Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk

Anita Bekus vs Maria Silva

Štefan Vojčák vs Kamil Gawryjołek

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...