STS KOD PROMOCYJNY

Patryk Chrobak nowym rywalem Kamila Szkaradka na KSW 80 w Lubinie

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAPatryk Chrobak nowym rywalem Kamila Szkaradka na KSW 80 w Lubinie

W ostatniej chwili z pojedynku z Kamilem Szkaradkiem na KSW 80 w Lubinie wycofał się Przemysław Górny. W jego miejsce w karcie walk pojawił się Patryk Chrobak. Powodem wycofania się Górnego jest kontuzja żeber, która uniemożliwia mu walkę. Kamil Szkaradek w starciu z Patrykiem Chrobakiem będzie chciał utrzymać miano niepokonanego na zawodowych ringach i sięgnąć po swoje czwarte zwycięstwo. O wszystkim przekonamy się już w piątek 17 marca. 

Zmiana rywala na trzy dni przed walką

Zmiana przeciwnika na trzy dni przed planowaną walką to niekomfortowa sytuacja również dla Kamila Szkaradka  (3-0, 1 KO). Docelowo przez kilka tygodni przygotowywał się do pojedynku z Przemysławem Górnym, a teraz w ostatniej chwili musi zmienić taktykę. Z drugiej strony Patryk Chrobak (3-2, 2 KO, 1 Sub) wskakuje do karty walk dosłownie na trzy dni przed walką, co również nie jest komfortowe. Będzie miał mało czasu na przygotowania. 

Faworytem pojedynku wydaje się być Kamil Szkaradek z Grappling Kraków, który do tej pory wygrał wszystkie trzy pojedynki w zawodowym MMA. Ma za sobą jeden pojedynek dla organizacji MMA. W październiku ubiegłego roku na punkty pokonał Czecha Davida Martinka. Wcześniej przez lata z sukcesami występował w walkach amatorskich i półzawodowych. Po drugiej stronie ringu stanie Patryk Chrobak, który wszystkie wygrane walki kończył przed czasem. Młody 23-letni Polak ma na koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki. Na co dzień trenuje w Berserkers Team Bielsko-Biała. Starcie ze Szkaradkiem będzie jego drugą próbą w organizacji KSW. W pierwszym pojedynku przegrał z Pawłem Polityłą. 

Karta walk KSW 80 

Poniżej przedstawiamy kartę walk gali KSW 80 w Lubinie, która odbędzie się 17 marca. 

Walka wieczoru

Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskijew

Karta główna

Henrique Da Silva vs Oumar Sy

Tom Breese vs Bartosz Leśko

Damian Piwowarczyk vs Bartek Gładkowicz

Kacper Koziorzębski vs Borys Borkowski

Mateusz Janur vs Andi Vrtačić

Michał Michalski vs Giorgi Kvelidze

Emilia Czerwińska vs Yasmina Guimarães

Wojciech Kazieczko vs Danu Tarchila

Kamil Szkradek vs Patryk Chrobak

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

400 za gola Hiszpanii lub Francji w półfinale!

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy gola Hiszpanii lub gola Francji w meczu Hiszpania Francja to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus...