Patryk Chrobak nowym rywalem Kamila Szkaradka na KSW 80 w Lubinie

Strona głównaSporty walkiMMAPatryk Chrobak nowym rywalem Kamila Szkaradka na KSW 80 w Lubinie

W ostatniej chwili z pojedynku z Kamilem Szkaradkiem na KSW 80 w Lubinie wycofał się Przemysław Górny. W jego miejsce w karcie walk pojawił się Patryk Chrobak. Powodem wycofania się Górnego jest kontuzja żeber, która uniemożliwia mu walkę. Kamil Szkaradek w starciu z Patrykiem Chrobakiem będzie chciał utrzymać miano niepokonanego na zawodowych ringach i sięgnąć po swoje czwarte zwycięstwo. O wszystkim przekonamy się już w piątek 17 marca. 

Zmiana rywala na trzy dni przed walką

Zmiana przeciwnika na trzy dni przed planowaną walką to niekomfortowa sytuacja również dla Kamila Szkaradka  (3-0, 1 KO). Docelowo przez kilka tygodni przygotowywał się do pojedynku z Przemysławem Górnym, a teraz w ostatniej chwili musi zmienić taktykę. Z drugiej strony Patryk Chrobak (3-2, 2 KO, 1 Sub) wskakuje do karty walk dosłownie na trzy dni przed walką, co również nie jest komfortowe. Będzie miał mało czasu na przygotowania. 

Faworytem pojedynku wydaje się być Kamil Szkaradek z Grappling Kraków, który do tej pory wygrał wszystkie trzy pojedynki w zawodowym MMA. Ma za sobą jeden pojedynek dla organizacji MMA. W październiku ubiegłego roku na punkty pokonał Czecha Davida Martinka. Wcześniej przez lata z sukcesami występował w walkach amatorskich i półzawodowych. Po drugiej stronie ringu stanie Patryk Chrobak, który wszystkie wygrane walki kończył przed czasem. Młody 23-letni Polak ma na koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki. Na co dzień trenuje w Berserkers Team Bielsko-Biała. Starcie ze Szkaradkiem będzie jego drugą próbą w organizacji KSW. W pierwszym pojedynku przegrał z Pawłem Polityłą. 

Karta walk KSW 80 

Poniżej przedstawiamy kartę walk gali KSW 80 w Lubinie, która odbędzie się 17 marca. 

Walka wieczoru

Robert Ruchała vs Lom-Ali Eskijew

Karta główna

Henrique Da Silva vs Oumar Sy

Tom Breese vs Bartosz Leśko

Damian Piwowarczyk vs Bartek Gładkowicz

Kacper Koziorzębski vs Borys Borkowski

Mateusz Janur vs Andi Vrtačić

Michał Michalski vs Giorgi Kvelidze

Emilia Czerwińska vs Yasmina Guimarães

Wojciech Kazieczko vs Danu Tarchila

Kamil Szkradek vs Patryk Chrobak

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Ciekawostki przed meczem Polska – Albania. Biało-czerwoni podtrzymają dobrą passę?

Z Albanią biało-czerwoni grali w ostatnich eliminacjach do mistrzostw świata, więc wspomnienia są świeże. Co ciekawego warto wiedzieć przed poniedziałkowym spotkaniem na Stadionie Narodowym...

Magda Linette i Bernarda Pera pokonały obrończynie tytuły i są w ćwierćfinale w Miami

Magda Linette i Bernarda Pera awansowały do ćwierćfinału gry podwójnej w Miami Open 2023. W 1/8 finału w dwóch setach pokonały obrończynie tytułu sprzed...