Pełna obsada gali KSW 79 w Libercu już znana

Strona głównaSporty walkiMMAPełna obsada gali KSW 79 w Libercu już znana

Poznaliśmy ostatnie pojedynki na gali KSW 79, która już 25 lutego odbędzie się w czeskim Libercu. W najważniejszym pojedynku o pas wagi ciężkiej zmierzą się Phil De Fries oraz  Todd Duffee. Ostatnim dodanym do karty walk starciem jest pojedynek Francuza Ramzana Jembieva z Murilo Delfino z Brazylii. Na gali nie zabraknie kilku polskich fighterów. Sprawdź, jak wygląda pełna obsada KSW 79. 

W walce wieczoru o pas wagi ciężkiej

Fani MMA z niecierpliwością czekają na pojedynek wieczoru w wadze ciężkiej. W nim staną przeciw siebie Anglik Phil De Fries oraz Amerykanin Todd Duffee. Stawką będzie mistrzostwo KSW wagi ciężkiej i zapowiadają się prawdziwe grzmoty. Faworytem wydaje się być broniący tytułu De Fries, jednak Duffee to niewygodny przeciwnik, który może sprawić w Libercu niespodziankę.

Polscy fighterzy w Libercu

Na karcie walk nie brakuje polskich nazwisk. Tuż przed walką wieczoru do ringu wejdzie doświadczony Daniel Omielańczuk, który skrzyżuje rękawice z Viktorem Pestą, który jest jednym z najbardziej znanych i doświadczonych zawodników MMA w Czechach. Chwilę wcześniej także w wadze ciężkiej zaprezentuje się były kickbokser Arkadiusz Wrzosek. Jego przeciwnikiem będzie inny kickbokser Tomáš Možný ze Słowacji. Pojedynek zapowiada się bardzo emocjonująco. Oczywiście na gali KSW 79 nie zabraknie kobiecego akcentu. Polska zawodniczka Natalia Baczyńska-Krawiec powalczy o swoje siódme zwycięstwo na zawodowym ringu. Jej rywalką w Libercu będzie Petra Částková z Czech, która ma już za sobą debiut w KSW, w którym na punkty przegrała z Adrianną Kreft. 

Karta walk KSW 79

Gala KSW 79 odbędzie się 25 lutego w Libercu. Tym samym federacja po raz pierwszy w historii zawita do Czech i od razu z mocnym uderzeniem. Poniżej pełna karta walk gali KSW 79. 

Walka wieczoru

Phil De Fries vs Todd Duffee

Karta główna

Daniel Omielańczuk vs Viktor Pešta

Arkadiusz Wrzosek vs Tomáš Možný

Dominik Humburger vs Nemanja Nikolić

Brian Hooi vs Jivko Stoimenov

Andreas Gustafsson vs David Hošek

Ramzan Jembiev vs Murilo Delfino

Natalia Baczyńska-Krawiec vs Petra Částková

Frederico Komuenha vs Matyas Viszlay

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Igrzyska Europejskie – co to za impreza? Jakie dyscypliny w programie IE 2023 w Krakowie?

Już na przełomie czerwca i lipca czołowi sportowcy w Europie staną do rywalizacji w III edycji Igrzysk Europejskich. W 2023 roku impreza zagości w...

Dlaczego Malwiny Smarzek nie ma w kadrze polskich siatkarek?

Bez dwóch zdań Malwina Smarzek-Godek to jedna z najlepszych polskich siatkarek ostatnich lat. Jeszcze kilka miesięcy temu trudno było wyobrazić sobie reprezentację Polski bez...