PFL z udziałem Polaków już w najbliższą sobotę! Aż trzech biało-czerwonych

Strona głównaSporty walkiMMAPFL z udziałem Polaków już w najbliższą sobotę! Aż trzech biało-czerwonych

13 sierpnia, a zatem już w najbliższą sobotę, odbędzie się kolejna gala Professional Fighters League. Dla polskich kibiców mieszanych sztuk walki będzie ona wyjątkowa, bowiem zobaczymy na niej aż trzech zawodników z Polski!

Aż trzech biało-czerwonych

Do tej pory Professional Fighters League w świadomości polskich kibiców kojarzone było z Marcinem Heldem, który stoczył już dla tej organizacji trzy walki i wciąż ma z nią ważny kontrakt. Podczas nadchodzącej gali nie zobaczymy jednak polskiego zawodnika kategorii lekkiej, a aż trzech innych Polaków. Mowa o Przemysławie Mysiale (24-11), Szymonie Bajorze (23-9), a także Marcinie Wójciku (15-8). Ci zawodnicy głównie znani są z występów na krajowym podwórku, dla organizacji takich jak KSW czy FEN. Sobotni występ będzie więc dla nich przełomową szansą zaprezentowania się przed amerykańską publicznością.

Nasi zawodnicy wystąpią podczas karty wstępnej sobotniego PFL. Poniżej znajdują się zestawienia z Polakami w roli głównej:

  • Lee Chadwick (27-16-1) vs. Przemysław Mysiala (24-11-1)
  • Ronny Markes (22-9) vs. Szymon Bajor (23-9)
  • Mick Stanton (9-6) vs. Marcin Wójcik (15-8)

Czy Polacy są faworytami?

Wydaje się, że biało-czerwonym będzie ciężko o triumfy w sobotę, jednak wszystko jest możliwe. Wśród bukmacherów nie są oni uznawani za faworytów, co ma swoje odzwierciedlenie w kursach bukmacherskich. Walki Polaków na PFL można obstawiać między innymi w zakładach bukmacherskich STS.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polacy w Premier League. Kto z Polaków gra w lidze angielskiej w sezonie 22/23?

Angielską Premier League uważa się za najbardziej elitarne rozgrywki ligowe na świecie. W stawce jest kilku biało-czerwonych, jednak nieliczni odgrywają czołowe role w swoich...

Dublety Lewandowskiego i Świderskiego przed zgrupowaniem kadry. Jak grali Polacy w ligach zagranicznych?

Kolejny dobry weekend zanotowali polscy piłkarze w ligach zagranicznych. Już tradycyjnie do siatki rywali trafił Robert Lewandowski. Tym razem dwukrotnie pokonał bramkarza Elche i...