Pierwsza walka ogłoszona. Mocne stracie podczas KSW 86

Strona głównaSporty walkiMMAPierwsza walka ogłoszona. Mocne stracie podczas KSW 86

Fani sportów walki mogą powoli przygotowywać się do kolejnej, ciekawe gali. Podczas KSW 86 w oktagonie mamy zobaczyć starcie Michała Michalskiego z Dominikiem Humburgerem.

Nokaut bardziej niż pewny?

Polsko-czeski pojedynek zapowiada się niezwykle interesująco przede wszystkim dlatego, że naprzeciwko siebie stanie dwóch zawodników lubujących się w nokautach. Głownie jest to jednak skierowane w stronę czeskiego fightera.

Humburger w dotychczasowej karierze wychodził do oktagonu siedmiokrotnie. Za każdym razem wychodził z niego zwycięsko. Co ciekawe w aż sześciu przypadkach z siedmiu wygrywał przez nokaut. Polski zawodnik nie ma aż tak dobrego bilansu.

Michalski stoczył w karierze 15 pojedynków. Wygrał 10 z nich, z czego sześć przez nokaut. Można więc oczekiwać, że w oktagonie walka będzie na całego. Nie ma jednak pewności, czy lepszym zawodnikiem tego starcia będzie Polak czy Czech.

Wikłacz obroni pas?

Jak na razie ogłoszona została zaledwie jedna, pełna walka. Poza zapowiadanym starciem Michała Michalskiego i Dominika Humburgera kibice będą mogli zobaczyć w akcji innych zawodników, między innymi Kacpra Koziorzębskiego (9-5 4 KO).

Najciekawszym pojedynkiem będzie walka wieczoru. Choć nie jest znany jej pełny skład, tak można być pewnym, że pojedynek Jakuba Wikłacza w obronie pasa KSW w wadze koguciej będzie pełny emocji.

KARTA WALK KSW 86

  • 61,2 kg: Jakub Wikłacz (14-3-1) – TBA
  • 83,9 kg: Michał Michalski (10-5, 6 KO) – Dominik Humburger (7-0, 6 KO)
  • 77,1 kg: Kacper Koziorzębski (9-5, 4 KO)

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Lewandowski: Na mecz z Niemcami wyjdzie mocny albo bardzo mocny skład

W Warszawie odbyła się konferencja prasowa, na której Robert Lewandowski odpowiadał na pytania dziennikarzy w kontekście nadchodzącego dwumeczu reprezentacji Polski i innych bieżących spraw....