Szansa na starcie wieczoru? Kolejny pojedynek na KSW 85 ogłoszony!

Autor
Strona głównaSporty walkiMMASzansa na starcie wieczoru? Kolejny pojedynek na KSW 85 ogłoszony!

KSW ogłosiło kolejny niezwykle ciekawy pojedynek. Tym razem, podczas rywalizacji zaplanowanej na 19 sierpnia w Nowym Sączu. Na KSW 85 rękawice skrzyżują Michał Pietrzak i Marcin Krakowiak.

Kolejny bonus w kolekcji?

Pietrzak już kilka razy udowodnił, że potrafi walczyć na wysokim poziomie. Tak było choćby w pojedynku z Brianem Hooiem. Choć starcie przegrał, tak walka sama w sobie była efektowana i nagrodzona mianem starcia gali KSW 72.

Podobnie było w pojedynku z Krystianem Kaszubowskim. Tam jednak wygrał i zgarnął bonus. W swojej zawodowej karierze walczył 17 razy. Wygrywał 9-krotnie. Jego rywal W KSW rywalizował cztery razy. Dwa jego pojedynki (zwycięstwo z Kacprem Koziorzębskim oraz porażka z Cezarym Kęsikiem) otrzymały tytuł starcia wieczoru.

Hit w walce wieczoru

Rywalizacja w Nowym Sączu zapowiada się niezwykle interesująco. W końcu w walce wieczoru zmierzy się jedna z gwiazd organizacji, Salahdine Parnasse. Ten jednak przyjeżdża na teren niepokonanego do tej pory w Roberta Ruchały.

Stawką pojedynku między tymi zawodnikami jest pas mistrza KSW w kategorii piórkowej. Starcie zaplanowane na 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu zapowiada się arcyciekawie.

Karta walk KSW 85

Walka wieczoru

65,8 kg: Salahdine Parnasse (17-1, 2 KO) – Robert Ruchała (9-0, 1 KO)

93 kg: Ibragim Chuzhigaev (17-5, 8 KO)- Bohdan Gnidko (10-0, 6 KO)

Karta główna

61,2 kg: Patryk Surdyn (7-3, 1 KO) vs Kamil Szkaradek (4-0, 1 KO)

77,1 kg: Michał Pietrzak (10-6-1, 3 KO) vs Marcin Krakowiak (12-4, 5 KO)

65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (9-2, 3 KO) – Daniel Tărchilă (6-1, 2 KO)

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....