STS KOD PROMOCYJNY

Szansa na starcie wieczoru? Kolejny pojedynek na KSW 85 ogłoszony!

Autor: Piotr Tomalski
Strona głównaSporty walkiMMASzansa na starcie wieczoru? Kolejny pojedynek na KSW 85 ogłoszony!

KSW ogłosiło kolejny niezwykle ciekawy pojedynek. Tym razem, podczas rywalizacji zaplanowanej na 19 sierpnia w Nowym Sączu. Na KSW 85 rękawice skrzyżują Michał Pietrzak i Marcin Krakowiak.

Kolejny bonus w kolekcji?

Pietrzak już kilka razy udowodnił, że potrafi walczyć na wysokim poziomie. Tak było choćby w pojedynku z Brianem Hooiem. Choć starcie przegrał, tak walka sama w sobie była efektowana i nagrodzona mianem starcia gali KSW 72.

Podobnie było w pojedynku z Krystianem Kaszubowskim. Tam jednak wygrał i zgarnął bonus. W swojej zawodowej karierze walczył 17 razy. Wygrywał 9-krotnie. Jego rywal W KSW rywalizował cztery razy. Dwa jego pojedynki (zwycięstwo z Kacprem Koziorzębskim oraz porażka z Cezarym Kęsikiem) otrzymały tytuł starcia wieczoru.

Hit w walce wieczoru

Rywalizacja w Nowym Sączu zapowiada się niezwykle interesująco. W końcu w walce wieczoru zmierzy się jedna z gwiazd organizacji, Salahdine Parnasse. Ten jednak przyjeżdża na teren niepokonanego do tej pory w Roberta Ruchały.

Stawką pojedynku między tymi zawodnikami jest pas mistrza KSW w kategorii piórkowej. Starcie zaplanowane na 19 sierpnia w Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w Nowym Sączu zapowiada się arcyciekawie.

Karta walk KSW 85

Walka wieczoru

65,8 kg: Salahdine Parnasse (17-1, 2 KO) – Robert Ruchała (9-0, 1 KO)

93 kg: Ibragim Chuzhigaev (17-5, 8 KO)- Bohdan Gnidko (10-0, 6 KO)

Karta główna

61,2 kg: Patryk Surdyn (7-3, 1 KO) vs Kamil Szkaradek (4-0, 1 KO)

77,1 kg: Michał Pietrzak (10-6-1, 3 KO) vs Marcin Krakowiak (12-4, 5 KO)

65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (9-2, 3 KO) – Daniel Tărchilă (6-1, 2 KO)

Piotr Tomalski
Piotr Tomalski
Jako jedyny z rodziny interesowałem się sportem. Od obserwacji rozgrywek przed telewizorem, przez uprawianie piłki nożnej przeszedłem do pracy związanej z relacjonowaniem wydarzeń sportowych. Zbierałem doświadczenie w mniejszych redakcjach (Radio Gol), po zdecydowanie większe (Katowicki Sport i Radio Katowice). Na portalu Gotowi na Sport piszę o wydarzeniach ze świata piłki nożnej, żużla i sportów walki.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Atalanta – Bayer Leverkusen typy, kursy, bonus 22.05

Już w środę 22 maja poznamy pierwszego triumfatora europejskich rozgrywek w tym sezonie. To wtedy na Aviva Stadium w Dublinie odbędzie się finał Ligi...