STS KOD PROMOCYJNY

Trudne wyzwanie przed Albertem Odzimkowskim na gali KSW 88 w Radomiu

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMATrudne wyzwanie przed Albertem Odzimkowskim na gali KSW 88 w Radomiu

Po roku przerwy do ringu KSW powróci Albert Odzimkowski. Przed Polakiem bardzo trudne zadanie, ponieważ zmierzy się z Serbem Nemanją Nikoliciem, który znany jest z kończenia walk przed czasem. Nikolić przegrał tylko jedną walkę w karierze i miało to miejsce w lipcu tego roku, gdy w debiucie w KSW przed czasem uległ Bartoszowi Leśko. Albert Odzimkowski chce powrócić na zwycięskie tory po porażce z Henry Fadipe. Gala XTB KSW 88 odbędzie się 11 listopada. 

Powrót po roku przerwy 

Albert Odzimkowski (12-7-0, 1NC, 4 KO, 7 Sub) wróci do ringu po rocznej przerwie. Ostatni raz walczył 12 listopada 2022 roku na gali KSW 76. Wówczas na początku drugiej rundy poddał go Henry Fadipe. Z organizacją KSW Odzimkowski związany jest od 2019 roku. Do tej pory stoczył dla niej sześć pojedynków i wygrał tylko jeden. W maju ubiegłego roku w pierwszej rundzie przez TKO pokonał Tommy Quinna. W Radomiu 11 listopada będzie chciał odnieść swoje drugie zwycięstwo. Ma mu w tym pomóc lokalna publiczność, ponieważ Albert Odzimkowski na co dzień trenuje w RKT Radom. 

Serbski specjalista od kończenia walk przed czasem

Po drugiej stronie ringu stanie doświadczony Serb Nemanja Nikolić (10-1-1, 4 KO, 5 Sub), który uznawany jest za specjalistę od kończenia walk przed czasem. Zawodnik ten długo pozostawał niepokonany na zawodowych ringach. Pierwszej porażki doznał w lipcu w swoim debiucie w organizacji KSW. Na gali KSW 84 lepszy od niego okazał się Bartosz Leśko. Pojedynek zakończył się poddaniem pod koniec pierwszej rundy. Teraz Nemanja Nikolić będzie chciał się zrehabilitować i odnieść premierowe zwycięstwo w szeregach KSW. Zapowiada się bardzo emocjonujące starcie, a jego zwycięzcę poznamy już 11 listopada w Radomiu. 

Aktualna karta walk XTB KSW 88 w Radomiu

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali XTB KSW 88 w Radomiu:

Walka wieczoru

Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk

Karta główna

Anita Bekus vs Maria Silva

Štefan Vojčák vs Kamil Gawryjołek

Albert Odzimkowski vs Nemanja Nikolić

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

400 PLN za gola Holandii w meczu z Turcją

Gdy po zarejestrowaniu się w STS z kodem GOL400 wytypujemy poprawnie gola Holandii w meczu z Turcją to poza standardową wygraną dodatkowo zgarniamy bonus w wysokości...

Polacy w Serie A. Jak statystyki biało-czerwonych w calcio?

We Włoszech niezmiennie występuje najliczniejsza kolonia polskich piłkarzy za granicą. Powietrze w Italii najwidoczniej sprzyja biało-czerwonym i w tym sezonie zobaczymy kilka, nowych twarzy...