Walka o pas wagi ciężkiej organizacji KSW w Gdyni. Pierwsze szczegóły gali KSW 84

Strona głównaSporty walkiMMAWalka o pas wagi ciężkiej organizacji KSW w Gdyni. Pierwsze szczegóły gali...

Już 15 lipca w Gdyni odbędzie się gala KSW 84. Największa organizacja MMA w Polsce po raz pierwszy zawita do tego miasta. W walce wieczoru zobaczymy Brytyjczyka Phila De Friesa, który powalczy o obronę tytułu mistrza w wadze ciężkiej. Niedługo poznamy jego rywala. Ponadto w Polsat Plus Arenie w Gdyni zobaczymy jeszcze m.in.: Sebastiana Przybysza, Damiana Janikowskiego, Krystiana Kaszubowskiego i Bartosza Leśko. Szczegółowa karta walk będzie znana w najbliższych tygodniach. 

Phil De Fries będzie bronił tytułu

Daniem głównym gali KSW 84 w Polsat Plus Arenie w Gdyni będzie walka o tytuł mistrza organizacji KSW w wadze ciężkiej. Do kolejnej obrony tytułu stanie Brytyjczyk Phil De Fries (23-6, 1 NC, 6 KO, 13 Sub) i ponownie będzie faworytem. Będzie to dla niego już dziewiąta obrona tytułu najlepszego fightera w królewskiej dywizji. Na swoim koncie ma już 11 zwycięstw z rzędu. Ostatni raz przegrał w 2017 roku i z pewnością będzie chciał podtrzymać dobrą passę. Po raz ostatni w ringu pojawił się na gali KSW 79, gdy już w pierwszej rundzie bez większych problemów pokonał Todda Duffee’a z USA. Niedługo poznamy rywala Phila De Friesa w walce wieczoru w Gdyni. 

Mocni Polacy na KSW 84

Organizatorzy zadbali o to, aby w karcie walk nie zabrakło mocnych Polaków. Jednym z nich będzie były mistrz wagi koguciej Sebastian Przybysz (11-3, 5 KO, 3 Sub), który obecnie zajmuje pierwsze miejsce w tej kategorii wagowej. Ponadto w ringu zobaczymy medalistę olimpijskiego w zapasach Damiana Janikowskiego (7-5, 5 KO, 1 Sub). Liczymy także na ciekawe zestawienia pojedynków z udziałem Krystiana Kaszubowskiego (10-3, 2 KO, 1 Sub) i Bartosza Lesko (12-3-2, 2 KO, 6 Sub). Więcej szczegółów, w tym rywali Polaków, powinniśmy poznać w najbliższych tygodniach. Gala KSW 84 już 15 lipca w Gdyni. 

Aktualna karta walk KSW 84 w Gdyni

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 84 w Gdyni. 

Walka wieczoru 

Phil De Fries vs TBA

Karta główna

Sebastian Przybysz vs TBA

Damian Janikowski vs TBA

Krystian Kaszubowski vs TBA

Bartosz Leśko vs TBA

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....