Arkadiusz Wrzosek stoczy rewanż na KSW 78! Przeciwnikiem Słowak

Strona głównaSporty walkiMMAArkadiusz Wrzosek stoczy rewanż na KSW 78! Przeciwnikiem Słowak

Arkadiusz Wrzosek na gali KSW 79, które będzie mieć miejsce 25 lutego w czeskim Libercu, stanie do rewanżowej walki z Tomasem Moznym! Zawodnicy mierzyli się już kiedyś w kickboxingu i wtedy górą okazał się Słowak.

Rewanż na innych zasadach

Tym razem to polsko-słowackie starcie odbędzie się oczywiście na zasadach MMA. W tej płaszczyźnie zarówno Arkadiusz Wrzosek (1-0), jak i Tomas Mozny (1-1) stawiają dopiero pierwsze kroki. W takich okolicznościach możemy się spodziewać, że walka powinna głównie toczyć się w stójce. Wymiany kickboxerskie z pewnością stać będą na najwyższym europejskim poziomie. Kto wie jednak, czy zawodnicy w pewnym momencie nie pokuszą się o zejście do parteru. Jednego możemy być pewni – emocje gwarantowane!

Ciężko wskazać w tym przypadku jednoznacznego faworyta. Pierwsze starcie wygrał co prawda Mozny, lecz w tym momencie swojej kariery Słowak, a także Polak nie są już takimi samymi zawodnikami jak wtedy. Wszystko zatem jest możliwe!

Kto jeszcze wystąpi na KSW 79?

Na chwilę obecną niewiele wiadomo na temat zawodników, którzy wejdą do oktagonu podczas gali KSW 79. Oprócz batalii pomiędzy Wrzoskiem a Moznym na pewno odbędą się jeszcze walki z udziałem Dominika Humburgera, Viktora Pesty i mistrza Phila de Friesa.

Wcześniej natomiast polskich kibiców MMA czeka gala KSW 78. Wydarzenie to będzie mieć miejsce już 21 stycznia, a więc w najbliższą sobotę!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Adrianna Sułek wygrywa w Tallinnie i zostaje liderką światowych list

Adrianna Sułek doskonale rozpoczęła halowy sezon w pięcioboju. Młoda Polka wygrała mityng lekkoatletyczny w Tallinie z wynikiem 4702 punkty. Tym samym zawodniczka trenująca na...

Jarosław Lech mistrzem organizacji Levels Fight League

Polski zawodnik MMA Jarosław Lech w świetnym stylu został mistrzem organizacji Levels Fight League. Na gali Levels Fight League 7 w Amsterdamie jednogłośną decyzją...