Za miesiąc HIGH League 6. Kto z Najmanem w walce wieczoru?

Strona głównaSporty walkiMMAZa miesiąc HIGH League 6. Kto z Najmanem w walce wieczoru?

Juz tylko miesiąc pozostał do długo wyczekiwanej gali HIGH League 6. Pierwotnie w walce wieczoru mieli spotkać się Marcin Najman oraz Jacek Murański, jednak występ tego drugiego stanął pod znakiem zapytania po śmierci jego syna Mateusza. Ponadto na gali w katowickim Spodku mają wystąpić m.in. Michał Cichy, Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak, czy też Marcin Dubiel. 

Konferencja przesunięta na 27 lutego

Konferencja przed galą HIGH League 6 została przełożona na 27 lutego. Pierwotnie miała odbyć się wcześniej, jednak w międzyczasie doszło do rodzinnej tragedii Jacka Murańskiego i śmierci jego syna Mateusza, który także jest freak fighterem. Wydarzenie przełożono na 27 lutego i wówczas powinniśmy poznać szczegóły walki wieczoru. W niej wystąpić mieli Marcin „El Testosteron” Najman oraz Jacek „Muran” Murański. Udział w pojedynku tego pierwszego pozostaje niezagrożony. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy jego przeciwnikiem pozostanie Murański, czy jednak ktoś wskoczy w jego miejsce. 

Walka dziennikarzy na HIGH League 6

Na gali w katowickim Spodku dojdzie także do pojedynku dziennikarzy. W jednym z głośno zapowiadanych pojedynków zmierza się Michał Cichy oraz Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak. Pierwszy z nich ma już za sobą zwycięski debiut we feak fightach. Drugi to popularny youtuber i twórca podcastów. Pojedynek z Michałem Cichym będzie dla niego debiutem w klatce MMA. 

Denis „Bad Boy” Załęcki kontra Paweł „Tybori” Tyburski

W jednym ze starć naprzeciw siebie staną Denis „Bad Boy” Załęcki i Paweł „Tybori” Tyburski. Dla Załęckiego będzie to powrót po dwóch porażkach, których doznał z Mateuszem Kubiszynem oraz Arturem Szpilką. Paweł Tyburski uznawany jest za jednego z najlepszych polskich freak-fighterów. To sprawia, że pojedynek w katowickim Spodku zapowiada się bardzo emocjonująco.

Kto jeszcze pojawi się na HIGH League?

Karta walk na gali HIGH League zaplanowanej na 18 marca w Katowicach powoli się zapełnia. Już teraz wiemy, że w ringu zaprezentują się jeszcze m.in.: Marcin Dubiel, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Paulina Hornik, Lexy Chaplin, Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk i Denis „Bad Boy” Załęcki. 

Aktualna karta walk HIGH League 6

walka wieczoru

Marcin „El Testosteron” Najman vs Jacek „Muran” Murański

pozostałe walki

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Marcin Dubiel

Tomasz „Szalony Reporter” Matysiak vs Michał Cichy

Lexy Chaplin vs Paulina Hornik

Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs TBA

Denis „Bad Boy” Załęcki vs Paweł „Tybori” Tyburski

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Gdzie grają na najwyższym poziomie? Oto wyniki rankingu „Sporty drużynowe – najlepsze miasta w Polsce”!

Polacy lubią sportowe emocje i rozgrywki na najwyższym poziomie. Postanowiliśmy przyjrzeć się najpopularniejszym dyscyplinom drużynowym w Polsce i sprawdzić, w których polskich miasta gra...

Magda Linette bez szans z Wang. Przegrany finał w Kantonie

Magda Linette w Kantonie awansowała do szóstego singlowego finału cyklu WTA Tour w swojej karierze. Niestety nie wykorzystała szansy na trzecie zwycięstwo. W wielkim...