Zmiany w rankingu KSW po gali w Nowym Sączu. Awans Kamila Szkaradka

Strona głównaSporty walkiMMAZmiany w rankingu KSW po gali w Nowym Sączu. Awans Kamila Szkaradka

Organizacja KSW po ostatniej gali KSW 85 w Nowym Sączu zaktualizowała ranking. Zmiany dotyczą kategorii: koguciej, piórkowej, półśredniej  i półciężkiej. Największy awans zanotował Kamil Szkaradek, który po zwycięstwie nad Patrykiem Surdynem jest już na piątym miejscu w wadze koguciej. Swoje pozycje poprawili również Patryk Kaczmarczyk i Marcin Krakowiak. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi zmianami. 

Awans Kamila Szkaradka o trzy miejsca

Pewna wygrana Kamila Szkaradka nad Patrykiem Surdynem sprawiła, że zawodnik ten awansował aż o trzy miejsca w najnowszym zestawieniu kategorii koguciej organizacji KSW. Jedną pozycję niżej znajduje się jego ostatni przeciwnik Patryk Surdyn. O jedno miejsce niżej w rankingu przesunęli się również Brazylijczycy Gustavo Olivieira (7.) i Bruno Augusto (8.). Mistrzem tej kategorii jest Jakub Wikłacz, który już 16 września we Wrocławiu stanie do obrony tytułu w pojedynku z Sebastianem Przybyszem. 

Patryk Kaczmarczyk z awansem w wadze piórkowej

Wydarzeniem gali KSW 85 był pojedynek Francuza Salahdine’a Parnasse z Robertem Ruchałą o pas mistrzowski. Lepszy był Francuz, dzięki czemu na samym szczycie wagi piórkowej nie doszło do żadnych przetasowań. Oglądaliśmy je nieco niżej. Na szóste miejsce awansował Patryk Kaczmarczyk, który wygrał z Mołdawianinem Danielem Tarchilą. Na siódme miejsce spadł Adam Soldaev. 

Marcin Krakowiak coraz wyżej w wadze półśredniej

Swoją pozycję w wadze półśredniej poprawił Marcin Krakowiak, który na pełnym dystansie okazał się lepszy od Michała Pietrzaka. Dzięki temu zawodnik z Łodzi awansował już na piąte miejsce. Na szóste spadł Michał Pietrzak, a na siódme Norweg Emil Weber Meek. Mistrzem w tej kategorii wagowej jest Adrian Bartosiński. 

Brazylijczycy zamienili się miejscami w wadze półciężkiej

W wadze półciężkiej doszło tylko do jednego przetasowania. Mistrzem pozostał Ibragim Chuzhigaev, który pokonał Ukraińca Bogdana Gnidko. Miejscami zamienili się za to Brazylijczycy. Na czwarte miejsce wskoczył Kleber Raimundo Silva, a na piąte spadł Henrique da Silva. W pozostałych kategoriach wagowych nie oglądaliśmy żadnych zmian rankingowych. 

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2023? Jakie turniej tenisowe odbędą się w Polsce? W których z nich wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Kiedy zagra...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....