Zmiany w rankingu KSW. Andrzej Grzebyk wskakuje na 1. miejsce

Strona głównaSporty walkiMMAZmiany w rankingu KSW. Andrzej Grzebyk wskakuje na 1. miejsce

Nie trzeba było długo czekać na zmiany w rankingu KSW po gali KSW 82, która odbyła się 13 maja w Warszawie. Polskich kibiców może cieszyć fakt, że Andrzej Grzebyk jest na pierwszym miejscu w w wadze półśredniej. Wszystko dzięki wygranej, jaką Polak odniósł w ubiegły weekend nad Holendrem Brianem Hooiem.

Zmiany z udziałem Polaków

Przed sobotnią galą Grzebyk zajmował w rankingu 3. miejsce, a jego rywal był tuż nad nim. Zmiany oznaczają, że obaj zawodnicy przesunęli sie o dwa miejsca, z tym, że Polak zanotował awans, a Holender jest w obecnym rankingu na niższej lokacie.

Innymi wartymi uwagi przetasowaniami w rankingach są m.in. awans Ukraińca Bohdana Gnidko na 3. miejsce w w wadze półciężkiej po wygranej z Adrianem Kiljańczukiem. Polak spadł z 5. na 6. miejsce.

Spory awans Raula Tutaraulego

Największy progres zanotował Gruzin Raul Tutarauli, który wygrał z Belgiem Donovanem Desmae i podniósł się w rankingu wagi lekkiej aż o cztery miejsca. Ten awans spowodował, że trzech Polaków osunęło się na niższe lokaty.

Wszystkie zmiany w rankingu możecie obejrzeć tutaj.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza na 2023 rok. Gdzie w najbliższym czasie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który ma ambicje do gry w czołowej dziesiątce prestiżowego rankingu ATP. Polak raz znajduje się w upragnionej "topce", innym razem...

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych wydarzeń w bieżącym roku

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....