STS KOD PROMOCYJNY

Zmiany w rankingu KSW. Andrzej Grzebyk wskakuje na 1. miejsce

Autor: Tadeusz Olewicz
Strona głównaSporty walkiMMAZmiany w rankingu KSW. Andrzej Grzebyk wskakuje na 1. miejsce

Nie trzeba było długo czekać na zmiany w rankingu KSW po gali KSW 82, która odbyła się 13 maja w Warszawie. Polskich kibiców może cieszyć fakt, że Andrzej Grzebyk jest na pierwszym miejscu w w wadze półśredniej. Wszystko dzięki wygranej, jaką Polak odniósł w ubiegły weekend nad Holendrem Brianem Hooiem.

Zmiany z udziałem Polaków

Przed sobotnią galą Grzebyk zajmował w rankingu 3. miejsce, a jego rywal był tuż nad nim. Zmiany oznaczają, że obaj zawodnicy przesunęli sie o dwa miejsca, z tym, że Polak zanotował awans, a Holender jest w obecnym rankingu na niższej lokacie.

Innymi wartymi uwagi przetasowaniami w rankingach są m.in. awans Ukraińca Bohdana Gnidko na 3. miejsce w w wadze półciężkiej po wygranej z Adrianem Kiljańczukiem. Polak spadł z 5. na 6. miejsce.

Spory awans Raula Tutaraulego

Największy progres zanotował Gruzin Raul Tutarauli, który wygrał z Belgiem Donovanem Desmae i podniósł się w rankingu wagi lekkiej aż o cztery miejsca. Ten awans spowodował, że trzech Polaków osunęło się na niższe lokaty.

Wszystkie zmiany w rankingu możecie obejrzeć tutaj.

Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
W czasie studiów prowadził audycję sportową we wrocławskim Uniradio, a także współpracował z portalami DevilPage.pl i Transfery.info. Po studiach przez 3 lata zajmował się copywritingiem na różne tematy szeroko związane z IT.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...