Starcie Albert Odzimkowski vs Tommy Quin dodane do karty walk KSW 70. Ponowne spotkanie w klatce

Strona głównaSporty walkiMMAStarcie Albert Odzimkowski vs Tommy Quin dodane do karty walk KSW 70....

Albert Odzimkowski dołączą do zawodników, których zobaczymy 28 maja na łódzkiej Atlas Arenie podczas gali KSW 70. Oponentem Polaka będzie dobrze mu znany Irlandczyk Tommy Quin. Obaj panowie spotkali się bowiem niespełna miesiąc temu na KSW 68. Wówczas walka zakończyła się jako nierozstrzygnięta.

Rewanż

Pierwszy pojedynek między tymi zawodnikami, który zakończył się jako nierozstrzygnięty, miał miejsce 19 marca. Pierwotnie w geście triumfu w górę powędrowała ręka Odzimkowskiego, jednak później skład sędziowski boju stwierdził o jego nieważności. Powodem okazało się być niedozwolone uderzenie kolanem Polaka. Majowe starcie będzie wobec tego rewanżem. Wydaje się zatem, że większe szanse na zwycięstwo ma Radomianin.

Kluczowe starcie dla Odzimkowskiego w KSW

Rezultat nadchodzącej potyczki będzie kluczowy dla przyszłości Alberta Odzimkowskiego w KSW. Zawodnik walczył bowiem pod egidą organizacji już czterokrotnie i ani razu nie odniósł triumfu. Polak z pewnością będzie wobec tego nadzwyczaj zmotywowany.

Kogo zobaczymy jeszcze na KSW 70?

Walką wieczoru będzie hitowe starcie pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim i Michałem Materlą, a więc bój dwóch legend polskich mieszanych sztuk walki. Z pewnością zobaczymy także Radosława Paczuskiego, jednak nazwisko jego rywala nie jest jeszcze znane. Oprócz tego do klatki wejdzie Rafał Kijańczuk, który zmierzy się z Ivanem Erslanem.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Lech rozbił Villarreal i zagra w pucharach na wiosnę!

Zrobili to! Piłkarze Lecha Poznań efektownie wygrali 3:0 z Villarreal CF i zapewnili sobie drugie miejsce w grupie C Ligi Konferencji Europy. Dzięki temu...

Dlaczego Malwiny Smarzek nie ma w kadrze polskich siatkarek?

Bez dwóch zdań Malwina Smarzek-Godek to jedna z najlepszych polskich siatkarek ostatnich lat. Jeszcze kilka miesięcy temu trudno było wyobrazić sobie reprezentację Polski bez...