Patryk Chrobak vs Miłosz Melchert na KSW 84 w Gdyni

Strona głównaSporty walkiMMAPatryk Chrobak vs Miłosz Melchert na KSW 84 w Gdyni

Poznaliśmy zestawienie walki, która otworzy galę KSW 84 w Gdyni. Jako pierwsi w ringu pojawią się Patryk Chrobak i Miłosz Melchert. Obaj mają po 23 lata i znajdują się na początkowych etapach swoich zawodniczych karier. Pojedynek ten dla jednego może okazać się przepustką do jeszcze większych walk, a dla drugiego spowolnieniem kariery. O wszystkim przekonamy się już 15 lipca na gali KSW 84 w Polsat Plus Arenie w Gdyni. 

Przełamać passę trzech porażek z rzędu 

Patryk Chrobak (2-3-0, 1 KO, 1 Sub) stanie przed szansą na przełamanie passy trzech porażek z rzędu. Dwóch z nich doznał w swoich dwóch pierwszych pojedynkach dla organizacji KSW. Najpierw na punkty przegrał z Pawłem Polityło i miało to miejsce w kwietniu ubiegłego roku. W marcu tego roku Patryk Chrobak nieoczekiwanie wskoczył do karty walk KSW 80 w miejsce kontuzjowanego zawodnika. Tam skrzyżował rękawice z bardziej doświadczonym i wyżej notowanym Kamilem Szkaradkiem. Młody fighter z Nowego Sącza został poddany już w pierwszej rundzie. Teraz liczy jednak na to, że przełamie passę porażek i wróci do wygrywania na zawodowych ringach. Patryk Chrobak na co dzień trenuje w Berserkers Team Bielsko-Biała.

Miłosz Melchert i jego druga walka w KSW

Miłosz Melchert (2-1, 2 KO) to równolatek swojego przeciwnika. Obaj mają po 23 lata. Do tej pory tylko raz walczył dla organizacji KSW. Trafił do niej po udanych występach w amatorskim MMA oraz po dwóch wygranych w zawodowstwie. Niestety przywitanie z KSW okazało się bolesne. Miłosz Melchert już w pierwszej rundzie został poddany przez Carla McNally’ego z Irlandii. Teraz młody Polak stanie przed kolejną szansą na swoje premierowe zwycięstwo dla KSW. 

Aktualna karta walk KSW 84 w Gdyni

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 84 w Gdyni. 

Walka wieczoru 

Phil De Fries vs Szymon Bajor

Karta główna

Sebastian Przybysz vs TBA

Damian Janikowski vs Cezariusz Kęsik

Krystian Kaszubowski vs Henry Fadipe

Bartosz Leśko vs Nemanja Nikolić

Damian Stasiak vs Pascal Hintzen

Bruno Augusto dos Santos vs Gustavo Oliveira

Borys Dzikowski vs Damian Mieczkowski

Patryk Chrobak vs Miłosz Melchert

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....

Woryna i Zengota drużynowymi mistrzami Szwecji. Zmarzlik, Kubera i Dudek wicemistrzami

Kacper Woryna i Grzegorz Zengota wywalczyli drużynowe mistrzostwo Szwecji na żużlu w barwach Eskilstuna Smederna. W wielkim finale ich ekipa okazała się lepsza od...