STS KOD PROMOCYJNY

Pierwsze szczegóły gali KSW 82. Będzie się działo!

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMAPierwsze szczegóły gali KSW 82. Będzie się działo!

Już 13 maja w Studio ATM w Warszawie odbędzie się gala KSW 82. W walce wieczoru zmierzą się Andrzej Grzebyk i Brian Hooi, czyli czołowi zawodnicy wagi półśredniej organizacji KSW. Organizatorzy gali przedstawili pierwsze szczegóły tego wydarzenia. Już teraz wiadomo, że w ringu zobaczymy jeszcze Rafała Kijańczuka, który zmierzy się z niepokonanym do tej port Bohdanem Gnidko w kategorii półciężkiej. W najbliższych dniach powinniśmy poznać kolejne zestawienia KSW 82. 

Andrzej Grzebyk vs Brian Hooi w walce wieczoru 

Zestawienie walki wieczoru wygląda bardzo atrakcyjnie. Z jednej strony stanie numer cztery rankingu wagi półśredniej Andrzej Grzebyk (19-6, 12 KO, 3 Sub), a z drugiej numer trzy rankingu Holender Brian Hooi (19-10 1 NC, 7 KO, 6 Sub). Zwycięzca tego starcia zbliży się do walki o pas mistrzowski organizacji. Obaj znani są z tego, że wiele pojedynków kończą przed czasem, w tym efektownymi nokautami. Nie jest wykluczone, że 13 maja w Warszawie czeka nas równie emocjonujące zakończenie. Andrzej Grzebyk do tej pory stoczył sześć pojedynków w KSW, z czego trzy wygrał. Ostatni z nim miał miejsce w grudniu ubiegłego roku, gdy pokonał przez nokaut Otona Jasse. Brian Hooi ma za sobą trzy pojedynki w KSW, w tym jedną porażkę z Arturem Szczepaniakiem. Po raz ostatni dla organizacji walczył w lutym tego roku i przez TKO wygrał z Jivko Stoimenovem.

Rafał Kijańczuk z niepokonanym Bohdanem Gnidko

Przed sporym wyzwaniem stanie Rafał Kijańczuk (12-5, 11 KO). Polak zmierzy się z niepokonanym dotychczas Ukraińcem Bohdanem Gnidko (9-0, 6 KO, 3 Sub) w limicie wagi półciężkiej. Dla Rafała Kijańczuka będzie to czwarty pojedynek dla organizacji KSW. Dotychczas 2 z 3 wygrał, a ostatni raz pojawił się w ringu w styczniu tego roku, gdy w I rundzie rozprawił się z Marciem Doussisem. Dla niepokonanego Bohdana Gnidko będzie to trzeci pojedynek w KSW. Oba poprzednie kończył w I rundach i potrwały łącznie tylko 43 sekundy. Do tej pory wszystkie pojedynki kończył przed czasem i wydaje się być faworytem tego starcia. 

Aktualna karta walk KSW 82 

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 82 w Warszawie. 

Walka wieczoru 

Andrzej Grzebyk vs Brian Hooi

Karta główna

Rafał Kijańczuk vs Bohdan Gnidko

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...