STS KOD PROMOCYJNY

Sebastian Przybysz vs Islam Djabrailov w karcie walk KSW 84 w Gdyni

Autor: Łukasz Głębocki
Strona głównaSporty walkiMMASebastian Przybysz vs Islam Djabrailov w karcie walk KSW 84 w Gdyni

Organizatorzy gali KSW 84 w Gdyni nie próżnują. Właśnie ogłosili, że w ringu 15 lipca pojawią się Sebastian Przybysz oraz reprezentujący Niemcy Islam Djabrailov. W ten sposób uzupełniono kartę walk wydarzenia, które już za dwa tygodnie odbędzie się w Polsat Plus Arenie. Organizacja KSW po raz pierwszy w swojej historii zawita do Gdyni. Sebastian Przybysz to reprezentant lokalnego klubu Mighty Bulls Gdynia, dzięki czemu powinien móc liczyć na żywiołowy doping swoich kibiców. 

Sebastian Przybysz w drodze po kolejny tytuł 

Sebastian Przybysz (11-3, 5 KO, 3 Sub) z Mighty Bulls Gdynia to były mistrz organizacji KSW w kategorii koguciej. Tytuł ten stracił w grudniu ubiegłego roku po emocjonującym pojedynku z Jakubem Wikłaczem. Teraz fighter odbudowuje swoją pozycję w rankingu i liczy na to, że juz niedługo ponownie stanie do walki o pas. W swoim ostatnim pojedynku Przybysz przed czasem uporał się z Filipem Mackiem. Miało to miejsce na gali KSW 82, która odbyła się w maju. Teraz przed Polakiem kolejne trudne zadanie. Podczas gali KSW 84 w Gdyni zmierzy się z mistrzem niemieckiej organizacji We Love MMA Islamem Djabrailovem (9-4, 2 KO, 3 Sub). Walkę zakontraktowano w kategorii koguciej. 

Kim jest Islam Djabrailov?

Islam Djabrailov to reprezentant Niemiec, który w Gdyni zadebiutuje w szeregach organizacji KSW. Do tej pory wygrał dziewięć zawodowych pojedynków. Na koncie ma tytuł mistrza kategorii koguciej niemieckiej organizacji We Love MMA. Ostatnie dwa pojedynku Islam Djabrailov wygrał. Pokonał w nich Omera Cankardeslera i Manuela Rodrigueza. Teraz czeka go jednak zdecydowanie trudniejsze wyzwanie. Wejdzie do ringu z Sebastianem Przybyszem, czyli prawdziwą gwiazdą kategorii koguciej w Polsce. Polak wydaje się być faworytem tego starcia. Niemiec po raz ostatni w ringu pojawił się we wrześniu ubiegłego roku. 

Aktualna karta walk KSW 84 w Gdyni

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 84 w Gdyni. 

Walka wieczoru 

Phil De Fries vs Szymon Bajor

Karta główna

Sebastian Przybysz vs Islam Djabrailov

Damian Janikowski vs Cezariusz Kęsik

Darko Stošić vs Štefan Vojčák

Krystian Kaszubowski vs Henry Fadipe

Bartosz Leśko vs Nemanja Nikolić

Damian Stasiak vs Pascal Hintzen

Bruno Augusto dos Santos vs Gustavo Oliveira

Borys Dzikowski vs Damian Mieczkowski

Patryk Chrobak vs Miłosz Melchert

Łukasz Głębocki
Łukasz Głębocki
Od dziecka pasjonował mnie sport i nieprzerwanie trwa to do dziś. Przygodę z piłką nożną przerwały mi jednak urazy. Przez kilka lat pracowałem w piłkarskich gabinetach. Jestem absolwentem m.in. kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna i o sporcie mogę pisać, a także mówić godzinami.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...