STS KOD PROMOCYJNY

Walka o tytuł mistrza Europy w Polsce! Michał Cieślak zmierzy się z Dylanem Bregeonem 

Autor: Maciej Lanczkowski
Strona głównaSporty walkiBoksWalka o tytuł mistrza Europy w Polsce! Michał Cieślak zmierzy się z...

Na gali KnockOut Boxing Night 27 dojdzie do walki o tytuł mistrza Europy. Michał Cieślak (23-2, 17 KO) zmierzy się z Francuzem Dylanem Bregeonem (12-2-1, 3 KO). Kiedy walka? Kogo jeszcze zobaczymy podczas gali?

Cieślak zawalczy o pas WBC

Michał Cieślak (23-2, 17 KO) powalczy o pas mistrza Europy kategorii junior ciężkiej! Polski bokser na gali KnockOut Boxing Night 27 zmierzy się z Francuzem Dylanem Bregeonem (12-2-1, 3 KO). Przeciwnik polskiego zawodnika ma już za sobą dwie walki o tytuł mistrza Starego Kontynentu, jednak dwukrotnie przegrał po decyzji sędziów. 

Cieślak w ostatnim czasie jest wysoko klasyfikowany w światowych rankingach swojej kategorii wagowej. W październiku stoczył swoją ostatnią walkę, gdzie podczas Knockout Boxing Night 24 wygrał z Krzysztofem Twardowskim. 

Walka o tytuł mistrza Europy w Polsce! Michał Cieślak zmierzy się z Dylanem Bregeonem 

Kim jest Dylan Bregeon?

Dylan Bregeon to 28-letni Francuz, który do tej pory na koncie nie ma prestiżowych i dużych walk. Toczy pojedynki z mniej znanymi pięściarzami. Ostatni z nich wygrał w kwietniu ubiegłego roku, gdy na punkty pokonał Eddy Lacrosse’a. Wcześniej doznał dwóch porażek w starciach z Chrisem Billamem-Smithem oraz Fabio Turchim. Do tej pory Francuz na zawodowych ringach stoczył 15 pojedynków, z których 12 wygrał. Nie słynie jednak z mocnego uderzenia, stąd tylko trzy wygrane pojedynki skończyły się przed czasem. To sprawia, że zdecydowanym faworytem będzie Michał Cieślak. 

Gala KnockOut Boxing Night 27. Kiedy walka Cieślak – Bregeon?

To nie koniec efektownych starć na KnockOut Boxing Night 27, która odbędzie się na Arenie G2A w podrzeszowskiej Jasionce. Organizatorzy zapowiadają, że już niebawem odkryją kolejne tajemnice hitowej karty walk tego wydarzenia.

Wcześniej zapowiedziano starcie Łukasza Różańskiego z Alenem Babiciem. „Tak napakowanej karty walk jeszcze nigdy w Polsce nie było” – przekonują włodarze Knockout Promotion. Warto dodać, że po raz pierwszy w Polsce odbędą się walki o tytuł mistrza świata i Europy. Gala odbędzie się 22 kwietnia.

https://www.sts.pl/blog/cieslak-bregeon-typy/

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...