Piotr Wawrzyniak zawalczy z Adamem Łagudą na gali Babilon MMA 28. Na szali pas wagi średniej

Strona głównaSporty walkiMMAPiotr Wawrzyniak zawalczy z Adamem Łagudą na gali Babilon MMA 28. Na...

3 czerwca, podczas 28. odsłony gali Babilon MMA, dojdzie do starcia o pas mistrzowski wagi średniej. Rywalizować o tytuł będą Piotr Wawrzyniak i Adam Łaguda. Oprócz tego pojedynku, równie emocjonująco zapowiada się zestawienie Rafał Dudek – Dominik Zadora, które odbędzie się w formule K-1.

Zapowiada się wyrównane widowisko

Starcie zapowiada się wyrównanie. Za Piotrem Wawrzyniakiem przemawia doświadczenie. Ma on na swoim koncie więcej dwa razy więcej stoczonych zawodowych walk w MMA od swojego najbliższego przeciwnika. Adam Łaguda jest z kolei w doskonałej formie – obecnie trwa jego seria sześciu zwycięstw z rzędu, z czego ostatnie trzy triumfy odniósł przed czasem. W takich okolicznościach ciężko o jednoznaczne wskazanie faworyta.

Ciekawa rywalizacja w formule K-1

Spore emocje zapewnione będą także w starciu na linii Rafał Dudek – Dominik Zadora. Będzie to pojedynek dwóch bardzo solidnych kick-bokserów, którzy rywalizować będą ze sobą właśnie w tej płaszczyźnie.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...

Kadrowicze Michniewicza strzelają za granicą. Udany weekend ligowy polskich piłkarzy

Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i Grzegorz Krychowiak strzelali bramki dla swoich klubów w ligach zagranicznych. Asysty zanotowali m.in. Robert Gumny, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak,...