Piotr Wawrzyniak zawalczy z Adamem Łagudą na gali Babilon MMA 28. Na szali pas wagi średniej

Strona głównaSporty walkiMMAPiotr Wawrzyniak zawalczy z Adamem Łagudą na gali Babilon MMA 28. Na...

3 czerwca, podczas 28. odsłony gali Babilon MMA, dojdzie do starcia o pas mistrzowski wagi średniej. Rywalizować o tytuł będą Piotr Wawrzyniak i Adam Łaguda. Oprócz tego pojedynku, równie emocjonująco zapowiada się zestawienie Rafał Dudek – Dominik Zadora, które odbędzie się w formule K-1.

Zapowiada się wyrównane widowisko

Starcie zapowiada się wyrównanie. Za Piotrem Wawrzyniakiem przemawia doświadczenie. Ma on na swoim koncie więcej dwa razy więcej stoczonych zawodowych walk w MMA od swojego najbliższego przeciwnika. Adam Łaguda jest z kolei w doskonałej formie – obecnie trwa jego seria sześciu zwycięstw z rzędu, z czego ostatnie trzy triumfy odniósł przed czasem. W takich okolicznościach ciężko o jednoznaczne wskazanie faworyta.

Ciekawa rywalizacja w formule K-1

Spore emocje zapewnione będą także w starciu na linii Rafał Dudek – Dominik Zadora. Będzie to pojedynek dwóch bardzo solidnych kick-bokserów, którzy rywalizować będą ze sobą właśnie w tej płaszczyźnie.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Trzy sety i koniec. Hubert Hurkacz przegrał z Isnerem i pożegnał się z Cincinnati

Rozstawiony z numerem 8. Hubert Hurkacz przegrał w trzech setach w drugiej rundzie z Amerykaninem Johnem Isnerem. Tym samym pożegnał się z turniejem Western...

Michał Bryl i Bartosz Łosiak w 1/8 ME. Pozostali biało-czerwoni powalczą w barażach

Za nami faza grupowa Mistrzostw Europy w siatkówce plażowej, które rozgrywane są w Monachium. Duet Michał Bryl i Bartosz Łosiak wygrał oba spotkania grupowe...