Wiemy coraz więcej. Zobacz aktualną kartę walk KSW 76

Strona głównaSporty walkiMMAWiemy coraz więcej. Zobacz aktualną kartę walk KSW 76

Gala KSW 76 odbędzie się 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim. Po kontuzji Mariana Ziółkowskiego w walce wieczoru Salahdine Parnasse zmierzy się z Sebastianem Rajewskim. Stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas kategorii lekkiej. W ostatnich dniach organizatorzy poinformowali o kolejnych walkach, które trafiły na kartę. Rywalem Pawła Pawlaka będzie Tom Breese, a nie wcześniej zapowiadany Bartosz Leśko. Jak wyglądają pozostałe zestawienia?

Nowi rywale Pawlaka i Parnasse’a

Pierwotnie rywalem Pawła Pawlaka (10-4-1, 9 KO, 3 Sub) na KSW 76 miał być Bartosz Leśko. Niestety zawodnik ten doznał kontuzji ręki i musiał wycofać się z pojedynku. W jego miejsce wskoczył doświadczony Toom Breese (15-3, 5 KO, 9 Sub) z Wielkiej Brytanii. We wrześniu tego roku debiutował w ringu KSW i od razu pokonał Damiana Janikowskiego. Tym razem będzie walczył z Pawłem Pawlakiem w kategorii średniej. Walka zapowiadana jest jako jedna z najbardziej ekscytujących na całej gali KSW 76. O zmianie zestawienia w walce wieczoru informowaliśmy już jakiś czas temu. Ostatecznie Salahdine Parnasse (15-1-1, 2 KO, 5 Sub) zmierzy się z Sebastianem Rajewskim (12-7, 4 KO)

Nowe walki w karcie

Ostatnie dni to ogłoszenie trzech kolejnych walk na KSW 76. W kategorii lekkiej spotkają się ze sobą Gracjan Szadziński (9-4, 7 KO) i Valeriu Mircea (26-8-1, 10 KO, 12 Sub). Rumun to doświadczony i niewygodny przeciwnik, jednak faworytem tego starcia wydaje się Polak. Wygrana pozwoli mu aspirować do jeszcze większych pojedynków w KSW. W drugiej z niedawno ogłoszonych walk zmierzą się Maciej Kazieczko (8-2, 5 KO) oraz Francisco Barrio (10-2, 2 KO, 6 Sub), który wygrał trzy ostatnie pojedynki. Kolejną walką w Grodzisku Mazowieckim będzie starcie w kategorii koguciej, w którym naprzeciw siebie staną Antun Račić (26-10, 13 Sub) oraz Zuriko Jojua (8-1, 1 KO, 4 Sub).

Aktualna karta walk

Poniżej przedstawiamy aktualną kartę walk gali KSW 76, która 12 listopada odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim.

  • Salahdine Parnasse vs Sebastian Rajewski
  • Adrian Bartosiński vs Krystian Kaszubowski
  • Artur Szczepaniak vs Brian Hooi
  • Maciej Kazieczko vs Francisco Barrio
  • Antun Račić vs Zuriko Jojua
  • Gracjan Szadziński vs Valeriu Mircea

Albert Odzimkowski wciąż czeka na poznanie swojego przeciwnika. 

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Aleksandra Mirosław: 2024? To będzie najlepszy lub najgorszy rok w życiu

Złoty medal z Mistrzostw Europejskich w Monachium to już historia. Aleksandra Mirosław, rekordzistka świata we wspinaczce na czas, naładowała baterie i rozpoczyna przygotowania do...

Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień mistrzami świata żeglarzy z niepełnosprawnościami w klasie RS Venture!

Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień (oboje AKS OSW Olsztyn) mistrzami świata żeglarzy z niepełnosprawnościami w klasie RS Venture! W Omanie dzisiaj rozegrano serię finałową,...