Agnieszka Radwańska ponownie zagra na Wimbledonie

Strona głównaTenisWimbledonAgnieszka Radwańska ponownie zagra na Wimbledonie

Kibice znów będą mogli oglądać Agnieszkę Radwańską na tenisowych kortach. Polka wystąpi w turnieju legend na Wimbledonie.

Powrót Radwańskiej

Agnieszka Radwańska zakończyła profesjonalną karierę pod koniec 2018 roku. Wiązało się to z kontuzjami, które trapiły tenisistkę. „Isia” skupiła się także na życiu rodzinnym i została mamą Kuby. Jakiś czas temu była „dwójka” światowego rankingu WTA rozpoczęła rywalizację w Superlidze w grze podwójnej w parze ze swoją siostrą Urszulą. Niedługo kibice będą mogli śledzić jej losy także na trawiastych kortach Wimbledonu. To możliwe? Tak!

Turniej legend na Wimbledonie

Organizatorzy Wimbledonu już oficjalnie ogłosili listę ośmiu par, które wystąpią podczas ladies’ invitation doubles w 2022 roku. Agnieszka Radwańska zagra w parze z Jeleną Janković z Serbii. Dla „Isi” to też sentymentalny powrót, ponieważ właśnie na trawiastych, londyńskich kortach doszła do finału Wielkiego Szlema w 2012 roku.

Turniej, w którym weźmie udział polska tenisistka odbędzie się pierwszy raz od trzech lat. W 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa zrezygnowano z rozegrania Wimbledonu, a w 2021 roku zapadła decyzja o odwołaniu turniejów legend.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Znane są już data i miejsce gali KSW 77. Walka wieczoru o pas kategorii koguciej?

Wiemy kiedy i gdzie dokładnie odbędzie się KSW 77. Ostatnia tegoroczna gala największej federacji MMA w Europie będzie mieć miejsce 17 grudnia w Gliwicach. Przybysz...

Nietypowy mecz Huberta Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Rijadzie

Hubert Hurkacz rozegrał pierwszy, oficjalny mecz od ponad miesiąca. Wrocławianin zameldował się na korcie w Rijadzie i awansował do ćwierćfinału turnieju. Jego spotkanie było...