Sochan zbierał przeciwko Grizzlies. Minimalna porażka Spurs

Strona głównaKoszykówkaSochan zbierał przeciwko Grizzlies. Minimalna porażka Spurs

Jeremy Sochan zebrał 10 piłek pod oboma koszami w meczu San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies. Niestety nie wystarczyło to do wygranej. Drużyna z Teksasu po emocjonującej końcówce przegrała 97:99. Polak spędził na boisku blisko 31 minut. W tym czasie do zbiórek dołożył jeszcze 6 punktów, 4 asysty, 4 przechwyty i blok. To kolejne solidne spotkanie Sochana w Spurs w tym sezonie.

Dobra dyspozycja Sochana pod koszem

Kilka dni temu Jeremy Sochan pobił swój rekord minut na parkiecie w spotkaniu NBA. Przeciwko Brooklyn Nets zagrał 42 minuty i był jednym z liderów. San Antonio Spurs rozegrali dobre zawody i po dogrywce wygrali 122:115. Niestety później przyszła nieznaczna porażka z Dallas Mavericks. Tym razem ekipa Sochana przegrała 107:111, a Polak zanotował double-double. Potwierdził, że jest w dobrej dyspozycji.

W nocy z piątku na sobotę polskiego czasu San Antonio Spurs podejmowali u siebie Memphis Grizzlies. Jeremy Sochan tradycyjnie znalazł się w pierwszej piątce. Zagrał ponad 30 minut. W tym czasie zdobył 6 punktów. Imponował skutecznością w zbieraniu piłek. Przez cały mecz zanotował 10 zbiórek. Do tego dołożył po cztery asysty i przechwyty oraz jeden blok. Należał do najaktywniejszych zawodników San Antonio Spurs. Niestety nie wystarczyło to do pokonania Grizzlies. Po emocjonującej końcówce skończyło się 97:99. Najlepszym graczem Spurs był Victor Wembanyama, który rzucił 31 punktów i dołożył do tego 16 zbiórek.

Najbliższe mecze San Antoni Spurs

San Antonio Spurs zajmują ostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 15:55. Przed nimi ostatnie mecze w NBA. Kolejne rozegrają już w nocy z soboty na niedzielę. Przed własną publicznością podejmą Phoenix Suns. Goście walczą o bezpośredni awans do 1/8 finału NBA. Zapowiada się emocjonujący mecz. Poniżej lista najbliższych meczów San Antonio Spurs w NBA:

• 23/24 marca (noc z soboty na niedzielę): San Antonio Spurs – Phoenix Suns godz. 1:00
  • 25/26 marca (noc z poniedziałku na wtorek): San Antonio Spurs – Phoenix Suns godz. 1:00
  • 27/28 marca (noc ze środy na czwartek): Utah Jazz – San Antonio Spurs godz. 2:00