STS KOD PROMOCYJNY

21 punktów Sochana i porażka Spurs z Rockets

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówka21 punktów Sochana i porażka Spurs z Rockets

Po raz czwarty i ostatni San Antonio Spurs zagrali w tym sezonie z Houston Rockets. „Ostrogi” zakończyły minimalną porażkę, ale z dobrej strony pokazał się Jeremy Sochan.

Spurs wczoraj przegrali z Golden State Warriors, a Jeremy Sochan był blisko triple-double. Tej nocy poprzeczka czysto teoretycznie była postawiona niżej, ale okazało się, że i tym razem „Ostrogi” nie dały rady.

Skuteczny Jeremy

Jeremy Sochan spędził na parkiecie 32 minuty i w tym czasie zdobył 21 punktów, osiem zbiórek, dwie asysty, jeden przechwyt oraz blok. Reprezentant Polski trafił dziewięć z 14 rzutów z gry, co jest dla niego 12. występem w tym sezonie ze skutecznością na poziomie co najmniej 60% (64,3%). Był to również 16. mecz Jeremiego w bieżących rozgrywkach, w którym zalicza chociaż dwa trafienia za trzy.

Najbliższe mecze San Antonio Spurs:

  • 15/16 marca (noc z piątku na sobotę): San Antonio Spurs – Denver Nuggets godz. 1:30
  • 17/18 marca (noc z niedzieli na poniedziałek): San Antonio Spurs – Brooklyn Nets godz. 00:00
  • 19/20 marca (noc z wtorku na środę): San Antonio Spurs – Dallas Mavericks godz. 1:00
  • 22/23 marca (noc z piątku na sobotę): San Antonio Spurs – Memphis Grizzlies godz. 1:00
  • 23/24 marca (noc z soboty na niedzielę): San Antonio Spurs – Phoenix Suns godz. 1:00

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...