STS KOD PROMOCYJNY

Pięć punktów Balcerowskiego i wygrana Bostonu z Lakers w Lidze Letniej NBA

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaPięć punktów Balcerowskiego i wygrana Bostonu z Lakers w Lidze Letniej NBA

Trzeci mecz w barwach Boston Celtics ma za sobą Aleksander Balcerowski. Przeciwko Los Angeles Lakers „Szpaku” rzucił pięć punktów, zanotował osiem zbiórek i popisał się efektownym wsadem.

Mimo wszystko był to najsłabszy występ reprezentanta Polski podczas tegorocznej Ligi Letniej NBA. W poprzednim meczu z Washington Wizards Balcerowski zdobył jedenaście punktów. Tym razem był mniej widoczny w ofensywie, mimo że na parkiecie znów spędził ponad 20 minut. „Szpaku” trafił 2 z 4 rzutów z gry i wykorzystał jeden rzut wolny. Dodatkowo zapisał również dwie asysty i cztery faule.

Polak zdołał jednak zwrócić na siebie uwagę efektownym wsadem, po świetnym dograniu od kolegi z drużyny.

Drużyna Boston Celtics pokonała LA Lakers 95:90. Przed Balcerowskim jeszcze jednak okazja do pokazania się w Lidze Letniej. 15 lipca, czyli w sobotę, o godzinie 1:00 polskiego czasu Boston zagra z New York Knikcs.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Kalendarz turniejów WTA 2024. Kiedy zagra Iga Świątek?

Jak wygląda kalendarz turniejów WTA w 2024? Jakie turnieje tenisowe odbędą się na całym świecie? W których wystąpi Iga Świątek? Sprawdźmy to! Co zrobić, by...