Drugi mecz Balcerowskiego w Boston Celtics. Coraz lepsze statystyki

Strona głównaKoszykówkaDrugi mecz Balcerowskiego w Boston Celtics. Coraz lepsze statystyki

Nie ma czasu na odpoczynek Aleksander Balcerowski podczas Ligi Letniej NBA. Minionej nocy reprezentant Polski rozegrał drugi mecz w barwach ekipy z Bostonu. Olek w 22 minuty rzucił 11 punktów.

W meczu Boston Celtics vs Washington Wizards polski środkowy zaczął w wyjściowej piątce. Balcerowski rzucił jedenaście punktów, zebrał cztery piłki i zanotował dwie asysty. Trafił 3 na 5 oddanych prób z pola (1/2 za trzy) i 4 na 6 wolnych. Popisał się też trafieniem równo z końcową syteną.

Niedzielno-poniedziałkowy (z perspektywy polskiej) występ był jeszcze lepszy od niedawnego debiutu w Lidze Letniej w barwach Celtics. W meczu z Miami Heat Aleksander Balcerowski też biegał po parkiecie przez 22 minuty, ale zdobył osiem punktów, zanotował pięć zbiórek i dwa bloki. Popełnił też sześć fauli i musiał przedwcześnie opuścić parkiet. Na razie więc, Polak pozostawia po sobie bardzo dobre wrażenie.

Kolejny mecz Boston wraz z Balcerowskim rozegra już w nocy ze środy na czwartek, a przeciwnikiem „Celtów” będą Los Angeles Lakers. Początek spotkania o godz. 4:00 czasu polskiego.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....

Malwina Smarzek wciąż poza kadrą. Lavarini podał skład na drugą część sezonu

Trener reprezentacji Polski w siatkówce Stefano Lavarini podał skład na drugą część sezonu, w tym na zbliżające się Mistrzostwa Świata. W gronie wybranych znajduje...