STS KOD PROMOCYJNY

Kolejny trudny mecz Spurs. Sochan dobry w defensywie

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaKolejny trudny mecz Spurs. Sochan dobry w defensywie

San Antonio Spurs kontynuują swoją trasę wyjazdową. Po porażce z Golden State Warriors, przyszła przegrana z Portland Trail Blazers. Jeremy Sochan rzucił 6 punktów, ale jest chwalony za postawę w obronie.

Po klęsce przeciwko mistrzom NBA, tym razem Spurs postawili się dobrze dysponowanym w tym sezonie Trail Blazers. Dwa dni temu Jeremy Sochan grał przeciwko Stephenowi Curry’emu, a teraz przyszło mu rywalizować z Damianem Lillardem. Tej nocy reprezentant Polski wrócił na swoją nominalną pozycję i nie musiał grać, jako rozgrywający.

Sochan rzucił sześć punktów, czyli mniej niż ostatnio, ale jego wskaźnik plus/minus wyniósł + 18 i był najwyższy z całej drużyny Spurs. Oprócz tego reprezentant Polski zaliczył cztery zbiórki i dwa bloki, a na parkiecie spędził 27 minut. Ostatecznie drużyna z Portland wygrała 117:110. San Antonio ma bilans 6 zwycięstw i 9 porażek. Kolejny mecz „Ostrogi” zagrają w nocy z czwartku na piątek, a rywalem będą Sacramento Kings.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...