STS KOD PROMOCYJNY

Kocham sport gram mądrze w STS

Najlepsze typy na inaugurację MŚ 2022 w Katarze! – 20.11

Autor: Redakcja GnS
Strona głównaPolska na MundialuTypy na MundialNajlepsze typy na inaugurację MŚ 2022 w Katarze! - 20.11

Tegoroczny mundial zostanie otwarty meczem Kataru z Ekwadorem. Dla gospodarzy turnieju będzie to debiut na MŚ, dlatego motywacji w tym spotkaniu brakować im nie będzie. Faworytem będą jednak Ekwadorczycy. To oni mają lepszych piłkarzy, w tym kilku ogranych na europejskich boiskach. Jakim wynikiem zakończy się ten mecz? Sprawdź nasze typy na spotkanie Katar – Ekwador!

Typy na mecz Katar – Ekwador, godz. 17:00

Ekwador pokona Katar2.50“Amarillos” mają mocniejszy skład, w którym gra kilku piłkarzy z dobrych klubów europejskich.
Katar nie strzeli żadnego gola2.50W ostatnich 6 spotkaniach Ekwador nie stracił żadnej bramki.
Padną maksymalnie 2 bramki1.58Działo się tak w 11 z 12 ostatnich spotkań Ekwadoru.
Katar zajmie ostatnie miejsce w grupie A1.65Gospodarze turnieju są zdecydowanie najsłabszym zespołem tej stawki.

Ekwador nie należy do grona gigantów, ale sam fakt, że dostał się na MŚ z Ameryki Południowej, dobrze o nim świadczy. Choć kurs na jego wygraną jest wysoki, byłoby dla tej ekipy katastrofą, gdyby przegrała z Katarem. Gospodarze turnieju nie mają zbyt dobrych piłkarzy, nie są oni ograni w Europie, a ich kadra jest wyceniana na 10 razy mniejszą kwotę niż ekwadorska. “Amarillos” mają takich zawodników, jak Piero Hincapie czy Moises Caicedo, którzy wyraźnie przewyższają jakością graczy katarskich.

Hincapie to stoper, który doskonale wie, jak przewodzić defensywą, mimo że ma dopiero 22 lata. Ekwador w żadnym z ostatnich 6 meczów nie stracił choćby jednej bramki! Oczywiście były to tylko spotkania towarzyskie, nie muszą one wiele mówić, ale rywalami były m.in. mundialowe ekipy Meksyku czy Japonii. 

Ogólnie zaś warto typować, że padną maksymalnie 2 gole. W meczach Ekwadoru pada ich bardzo mało, 4 z 5 przedmundialowych gier to… bezbramkowe remisy. Maksymalnie 2 trafienia kibice oglądali w 11 z minionych 12 meczów “Amarillos”. Ofensywa tego zespołu nie zdobywa przesadnie dużo bramek, ale Katarowi strzelić coś raczej powinna.

Tym bardziej że nie ma co się oszukiwać – gospodarze MŚ są predestynowani do zajęcia ostatniego miejsca w grupie. To nieograna na wysokim poziomie i po prostu słaba drużyna. Jasne, że motywacja będzie w ich szeregach ogromna, ale na papierze mowa o najgorszej ekipie turnieju.

Najnowsze

Kocham Sport - Gram mądrze
Kocham sport gram mądrze w STS

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...