Nowy ranking FIFA. Polska na tym samym miejscu. A rywale MŚ?

Strona głównaPolska na MundialuRywale PolskiNowy ranking FIFA. Polska na tym samym miejscu. A rywale MŚ?

FIFA opublikowała najnowsze notowanie światowego rankingu reprezentacji. Do wielu zmian nie doszło. Reprezentacja Polski wciąż plasuje się na 26. pozycji. Jak na tle biało-czerwonych wyglądają rywale z grupy C zbliżającego się Mundialu w Katarze?

Jeśli prześledzić czołówkę, to w niej zmian nie ma… żadnych. Pierwsza rotacja ma miejsce na 22. pozycji, gdzie Iran wyprzedził Maroko. Liderem jest reprezentacja Brazylii, która wyprzedza Belgię, czyli rywala Polski w tegorocznej edycji Ligi Narodów UEFA.

Jeśli chodzi o mundialowych przeciwników, to najwyżej rozstawiona jest oczywiście Argentyna, która utrzymała 3. miejsce. Meksyk jest 12., a Polska, jak już wspominaliśmy, jest 26. Najsłabszą drużyną grupy C na MŚ jest Arabia Saudyjska, która w najnowszym rankingu została sklasyfikowana na 53. miejscu, co oznacza obsunięcie się o jedną lokatę. Arabię wyprzedziła reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej. Z pewnością więcej rotacji może być po wrześniowych meczach LN i meczach towarzyskich na innych kontynentach.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Singlowy finał Giny Feistel w Monastyrze

Gina Feistel dotarła do finału turnieju singlowego Magic Tours by FTT w Monastyrze z Tunezji. Niestety tam musiała uznać wyższość Francuzki Diany Martynov. Mecz...

Gina Feistel z tytułem deblowym w turnieju Magic Tours by FTT w Monastyrze

Gina Feistel kapitalnie spisuje się w tunezyjskim Monastyrze. Polka sięgnęła po tytuł deblowy w turnieju Magic Tours by FTT rangi ITF W15. Dokonała tego...