Mateusz Gamrot w grze UFC 4. Polak wyróżniony

Strona głównaSporty walkiMMAMateusz Gamrot w grze UFC 4. Polak wyróżniony

Mateusz Gamrot został wraz z ostatnią aktualizacją dodany do bazy zawodników gry UFC 4. Polak został dodany wraz z zdwoma innymi zawodnikami występującymi na co dzień pod sztandarem UFC – Merabem Dvalishvilim i Shavkatem Rakhmonovem.

Wyróżnienie Polaka

Od wczoraj w grze wyprodukowanej przez EA Sports można wcielić się w postać „Gamera” i rywalizować z najlepszymi zawodnikami wagi lekkiej na świecie. Jest to swego rodzaju wyróżnienie dla kudowianina, którego nazwisko w ostatnim czasie stało się rozpoznawalne na światowej scenie mieszanych sztuk walki. Nie wszyscy zawodnicy organizacji mogą bowiem pochwalić się swoją obecnością w oficjalnej grze największej organizacji MMA na świecie.

Oprócz wspomnianego Mateusza Gamrota istnieje także możliwość zagrania innymi biało-czerwonymi. Dostępni w grze są Polacy, którzy w przeszłości dzierżyli pasy mistrzowskie swoich dywizji, a więc Jan Błachowicz i Joanna Jędrzejczyk.

Kiedy następna walka Gamrota?

Mateusz Gamrot (21-2, 1 NC) po raz ostatni widziany w akcji był 22 października, podczas gdy mierzył się z Beneilem Dariushem należącym do ścisłej globalnej czołówki. „Gamer” musiał wówczas uznać niestety wyższość nieco bardziej doświadczonego Amerykanina o irańskich korzeniach. Tym samym zakończyła się passa trzech zwycięstw z rzędu naszego reprezentanta.

W 2022 roku Polak wystąpił dwukrotnie dla UFC. Ciężko przewidzieć dokładną datę powrotu do oktagonu byłego dwukrotnego mistrza KSW, jednak możemy się spodziewać, że nastąpi to na wiosnę. Nie wiadomo także z kim mógłby potencjalnie mierzyć się teraz Gamrot.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Magda Linette w ćwierćfinale Australian Open 2023. Szykuje się spory awans w rankingu WTA!

Magda Linette wyśmienicie radzi sobie w tegorocznej edycji Australian Open. Polka awansowała do ćwierćfinału wielkoszlemowego turnieju i już niedługo zagra z Czeszką Karoliną Pliskovą....

Kalendarz turniejów WTA 2023. Kiedy zagra Iga Świątek?

Rok 2022 jeszcze nie dobiegł końca, a kibice tenisa już są spragnieni kolejnych turniejów i możliwości oglądania liderki światowego rankingu WTA na korcie. Jak...