STS KOD PROMOCYJNY

Jan Błachowicz przeszedł operację oka. Kontuzji nabawił się w trakcie walki z Rakiciem

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaSporty walkiMMAJan Błachowicz przeszedł operację oka. Kontuzji nabawił się w trakcie walki z...

Pomimo że „Cieszyński Książę” ostatnie starcie z Aleksandarem Rakiciem wygrał, to nie wyszedł z niego zupełnie bez szwanku. Już na początku pierwszej rundy oko Błachowicza zostało rozcięte. Nie przeszkodziło mu to co prawda w kontynuowaniu walki, ale po gali UFC Fight Night w Las Vegas konieczne było przeprowadzenie operacji.

Operacja przebiegła pomyślnie

Polak za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował o tym, że operacja przebiegła pomyślnie. Dodał także, że sam czuje się dobrze. Nie wiadomo dokładnie co stało się z okiem byłem mistrza UFC, jednakże czekająca go przerwa od treningów potrwa przynajmniej sześć tygodni.

Jak wyglądała walka z Rakiciem?

Relację po polsko-austriackim pojedynku możecie zobaczyć tu:

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...