Kolejny ciekawy pojedynek. Karta walk KSW 85 się powiększa!

Strona głównaSporty walkiMMAKolejny ciekawy pojedynek. Karta walk KSW 85 się powiększa!

KSW odkryło kolejne karty przed zaplanowaną na 19 sierpnia galą. Poza dwiema walkami o mistrzowskie pasy kibice będą mogli oglądać pojedynek na szczycie wagi półciężkiej. Podczas KSW 85 rękawice skrzyżują Oumar Sy oraz Kleber Raimundo Silva.

Aspiruje do mistrzowskiego pasa

Wiadomo z góry, że tej walce daleko będzie do pojedynków Salahdine Parnasse – Robert Ruchała, czy nawet Ibragim Chuzhigaev – Bohdan Gnidko (obie o pasy mistrzowskie KSW). Mimo to starcie zapowiada się interesująco, szczególnie że jeden z nich w dziewięciu pojedynkach nie zaznał smaku porażki.

Mowa o Oumarze Sy, który dla KSW walczył dotychczas trzy razy. Wszystkie swoje walki wygrał, co dało mu drugie miejsce w rankingu wagi półciężkiej. Co to oznacza? Potencjalne zwycięstwo w pojedynku z Silvą może dać mu możliwość walki o mistrzowski tytuł ze zwycięzcą walki Chuzhigaev – Gnidko.

Po jego rywalu nie można spodziewać się nazbyt wiele. Nie jest systematyczny. Raz wygrywa, raz przegrywa. Na razie ma za sobą debiut w polskiej organizacji. Wygrał w nim z Łukaszem Sudolskim przez nokaut. Może być więc ciekawie.

Dwa pasy na szali

Trzeba jednak przyznać, że zdecydowanie ciekawiej zapowiadają się dwie główne walki podczas gali w Nowym Sączu. Patrząc z drugiej strony cała karta zapowiada się jako doskonałe uzupełnienie dwóch walk wieczoru.

Poza nimi w oktagonie zobaczymy zawodników niepokonanych w MMA. Między innymi Kamil Szkaradek, który zmierzy się z Patrykiem Surdynem, czy też walka kobiet między Wiktorią Czyżewską, a Sandrą Succar.

Karta walk KSW 85

Walka wieczoru

65,8 kg: Salahdine Parnasse (17-1, 2 KO) – Robert Ruchała (9-0, 1 KO) – walka o pas kategorii piórkowej

Karta główna

93 kg: Ibragim Chuzhigaev (17-5, 8 KO) – Bohdan Gnidko (10-0, 6 KO) – walka o pas wagi półciężkiej

65,8 kg: Patryk Kaczmarczyk (9-2, 3 KO) vs Daniel Tărchilă (6-1, 2 KO)

61,2 kg: Patryk Surdyn (7-3, 1 KO) vs Kamil Szkaradek (4-0, 1 KO)

93 kg: Oumar Sy (9-0, 4 KO) – Kleber Raimundo Silva (21-12, 14 KO)

77,1 kg: Michał Pietrzak (10-6-1, 3 KO) – Marcin Krakowiak (12-4, 5 KO)

56,7 kg: Wiktoria Czyżewska (2-0, 2 KO) – Sandra Succar (2-0)

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Ćwierćfinał debla nie dla Magdy Linette. Porażka w 3. rundzie Australian Open

Polsko-amerykańska para deblowa Magda Linette i Bernarda Pera odpadła w trzeciej rundzie Australian Open. Tym samym straciły szanse na świetny rezultat w pierwszym tegorocznym...

Kadrowicze Michniewicza strzelają za granicą. Udany weekend ligowy polskich piłkarzy

Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i Grzegorz Krychowiak strzelali bramki dla swoich klubów w ligach zagranicznych. Asysty zanotowali m.in. Robert Gumny, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak,...