Paweł Polityło vs Werlleson Martins. Starcie dodane do karty walk KSW 74

Strona głównaSporty walkiMMAPaweł Polityło vs Werlleson Martins. Starcie dodane do karty walk KSW 74

Kolejne starcie zostało dodane do karty walk KSW 74. Podczas wrześniowej gali dojdzie do starcia dwóch czołowych zawodników kategorii koguciej. Paweł Polityło skrzyżuje rękawice z Werllesonem Martinsem.

Mocne zestawienie w kategorii koguciej

Starcie pomiędzy Pawłem Polityłą (7-3) a Werllesonem Martinsem (16-5) będzie widowiskowym bojem zawodników należących do najlepszej piątki dywizji koguciej KSW. Polak zajmuje w rankingu tej kategorii wagowej piąte miejsce, podczas gdy Brazylijczyk jest czwarty. Pojedynek ten zapowiada się bardzo interesująco. Polityło bowiem już nie raz udowadniał, że walczy w sposób widowiskowy, podczas gdy Martins to były pretendent do pasa mistrzowskiego.

Kogo zobaczymy jeszcze na KSW 74?

Pomimo że gala odbędzie się już 10 września, włodarze polskiej federacji dopiero odsłaniają karty w związku z tym wydarzeniem. Na ten moment wiadomo, że dojdzie do takich starć jak:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Jarosław „pasha” Jarząbkowski zawalczy na HIGH League 6!

Jarosław „pasha” Jarząbkowski wraca do sportów walki. Federacja High League ogłosiła, że jeden z najlepszych graczy CS:GO ponownie zawalczy na ich gali. „Pasha” w...

Kacper Stokowski pobił rekord Polski na 50 metrów stylem grzbietowym

Kacper Stokowski ze znakomitej strony pokazał się podczas sesji eliminacyjnej na mistrzostwach świata w Melbourne. Młody Polak okazał się najlepszy na dystansie na 50...