Paweł Polityło vs Werlleson Martins. Starcie dodane do karty walk KSW 74

Strona głównaSporty walkiMMAPaweł Polityło vs Werlleson Martins. Starcie dodane do karty walk KSW 74

Kolejne starcie zostało dodane do karty walk KSW 74. Podczas wrześniowej gali dojdzie do starcia dwóch czołowych zawodników kategorii koguciej. Paweł Polityło skrzyżuje rękawice z Werllesonem Martinsem.

Mocne zestawienie w kategorii koguciej

Starcie pomiędzy Pawłem Polityłą (7-3) a Werllesonem Martinsem (16-5) będzie widowiskowym bojem zawodników należących do najlepszej piątki dywizji koguciej KSW. Polak zajmuje w rankingu tej kategorii wagowej piąte miejsce, podczas gdy Brazylijczyk jest czwarty. Pojedynek ten zapowiada się bardzo interesująco. Polityło bowiem już nie raz udowadniał, że walczy w sposób widowiskowy, podczas gdy Martins to były pretendent do pasa mistrzowskiego.

Kogo zobaczymy jeszcze na KSW 74?

Pomimo że gala odbędzie się już 10 września, włodarze polskiej federacji dopiero odsłaniają karty w związku z tym wydarzeniem. Na ten moment wiadomo, że dojdzie do takich starć jak:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Aleksandra Mirosław: 2024? To będzie najlepszy lub najgorszy rok w życiu

Złoty medal z Mistrzostw Europejskich w Monachium to już historia. Aleksandra Mirosław, rekordzistka świata we wspinaczce na czas, naładowała baterie i rozpoczyna przygotowania do...

Polscy piłkarze w Premier League 21/22. Angielska moda na biało-czerwonych

Aż ośmiu polskich zawodników mamy aktualnie w Premier League. Nigdy nie mieliśmy tak licznej, polskiej kolonii w rozgrywkach angielskiej elity. Tamtejsze kluby przekonały się...