Łukasz Rajewski vs Sahil Siraj ostatnim pojedynkiem z karty walk KSW 78

Strona głównaSporty walkiMMAŁukasz Rajewski vs Sahil Siraj ostatnim pojedynkiem z karty walk KSW 78

Włodarze największej europejskiej organizacji MMA ogłosili ostatni pojedynek, który zobaczymy podczas gali KSW 78 21 stycznia w Szczecinie. Mowa o zestawieniu Łukasza Rajewskiego z Sahilem Sirajem.

Zapowiada się stójkowa walka

Zawsze, kiedy mowa o Łukaszu Rajewskim (11-8), to na myśl przychodzi płaszczyzna stójkowa. Zawodnik reprezentujący poznańskiego Czerwonego Smoka słynie bowiem z solidnych umiejętności kickbokserskich. Przy okazji najbliższej walki z pewnością szczególnie będzie zależało mu na wygranej, ponieważ obecnie znajduje się na fali dwóch porażek z rzędu. Nie czeka go jednak łatwe zadanie, gdyż jego przeciwnikiem będzie Sahil Siraj (6-1). Szwed także znany jest z bardzo dobrej stójki, o czym świadczy fakt, że wygrał przez KO lub TKO aż pięć ze swoich sześciu triumfów. Co więcej, w przeszłości występował on między innymi w renomowanej brytyjskiej federacji Cage Warriors.

W takich okolicznościach szykuje się emocjonujący pojedynek, który powinien być wyrównany.

Karta walk KSW 78

Wszystkie pojedynki, które odbędą się 21 stycznia na KSW 78 w Szczecinie zostały już oficjalnie ogłoszone. Oto jak prezentuje się cała rozpiska gali:

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Adrianna Sułek wygrywa w Tallinnie i zostaje liderką światowych list

Adrianna Sułek doskonale rozpoczęła halowy sezon w pięcioboju. Młoda Polka wygrała mityng lekkoatletyczny w Tallinie z wynikiem 4702 punkty. Tym samym zawodniczka trenująca na...

Jarosław Lech mistrzem organizacji Levels Fight League

Polski zawodnik MMA Jarosław Lech w świetnym stylu został mistrzem organizacji Levels Fight League. Na gali Levels Fight League 7 w Amsterdamie jednogłośną decyzją...