Walka wieczoru styczniowej gali KSW 78 odwołana. Artur Szpilka z kontuzją

Strona głównaSporty walkiMMAWalka wieczoru styczniowej gali KSW 78 odwołana. Artur Szpilka z kontuzją

Walką wieczoru gali KSW 78, która miała odbyć się 21 stycznia 2023 roku w Szczecinie, miała być konfrontacja Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Niestety starcie to nie dojdzie do skutku. Powodem kontuzja pleców byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa WBC wagi ciężkiej w boksie.

Poważny uraz Szpilki

O kontuzji, która uniemożliwiła Arturowi Szpilce udział w styczniowym pojedynku poinformował sam zainteresowany. Uraz pleców okazał się na tyle poważny, że już wczoraj w trybie natychmiastowym były pięściarz został poddany operacji.

Co dalej z Wrzoskiem?

Organizacja KSW wkrótce poinformuje kibiców co dalej z uczestnictwem Arkadiusza Wrzoska na KSW 78. Rozważa się znalezienie mu nowego rywala bądź ewentualne przesunięcie jego występu na następną galę.

Jak teraz wygląda karta walk KSW 78?

W takich okolicznościach na temat rozpiski gali KSW 78 wiemy obecnie niewiele. Pewne jest, że w Szczecinie zobaczymy starcie Tomasza Romanowskiego z Radosławem Paczuskim, a także Michała Materlę. Nazwisko jego przeciwnika nie zostało jednak jeszcze upublicznione.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...