Walka wieczoru styczniowej gali KSW 78 odwołana. Artur Szpilka z kontuzją

Strona głównaSporty walkiMMAWalka wieczoru styczniowej gali KSW 78 odwołana. Artur Szpilka z kontuzją

Walką wieczoru gali KSW 78, która miała odbyć się 21 stycznia 2023 roku w Szczecinie, miała być konfrontacja Arkadiusza Wrzoska z Arturem Szpilką. Niestety starcie to nie dojdzie do skutku. Powodem kontuzja pleców byłego pretendenta do mistrzowskiego pasa WBC wagi ciężkiej w boksie.

Poważny uraz Szpilki

O kontuzji, która uniemożliwiła Arturowi Szpilce udział w styczniowym pojedynku poinformował sam zainteresowany. Uraz pleców okazał się na tyle poważny, że już wczoraj w trybie natychmiastowym były pięściarz został poddany operacji.

Co dalej z Wrzoskiem?

Organizacja KSW wkrótce poinformuje kibiców co dalej z uczestnictwem Arkadiusza Wrzoska na KSW 78. Rozważa się znalezienie mu nowego rywala bądź ewentualne przesunięcie jego występu na następną galę.

Jak teraz wygląda karta walk KSW 78?

W takich okolicznościach na temat rozpiski gali KSW 78 wiemy obecnie niewiele. Pewne jest, że w Szczecinie zobaczymy starcie Tomasza Romanowskiego z Radosławem Paczuskim, a także Michała Materlę. Nazwisko jego przeciwnika nie zostało jednak jeszcze upublicznione.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Aleksandra Mirosław: 2024? To będzie najlepszy lub najgorszy rok w życiu

Złoty medal z Mistrzostw Europejskich w Monachium to już historia. Aleksandra Mirosław, rekordzistka świata we wspinaczce na czas, naładowała baterie i rozpoczyna przygotowania do...

Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień mistrzami świata żeglarzy z niepełnosprawnościami w klasie RS Venture!

Piotr Cichocki i Olga Górnaś-Grudzień (oboje AKS OSW Olsztyn) mistrzami świata żeglarzy z niepełnosprawnościami w klasie RS Venture! W Omanie dzisiaj rozegrano serię finałową,...