Sochan trzecim punktującym Spurs w meczu z Philadelphia 76ers

Strona głównaKoszykówkaSochan trzecim punktującym Spurs w meczu z Philadelphia 76ers

Jeremy Sochan ponownie należał do najlepszych zawodników San Antonito Spurs. Był trzecim punktującym w wyjazdowym starciu z Philadelphia 76ers. Niestety spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 133:123, a bohaterem został

Joel Embiid, który zdobył aż 70 punktów. Polak na parkiecie przebywał przez 33 minuty. W tym czasie zdobył 14 punktów oraz zanotował osiem asyst i cztery zbiórki.

Sochan utrzymuje wysoką formę

Od pewnego czasu Jeremy Sochan nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Niedawno został bohaterem Spurs w wygranym meczu wyjazdowym z Washington Wizards, gdzie rzucił 23 punkty, z czego pięć w ostatniej minucie. Teraz ponownie zagrał bardzo solidnie. Jego zespół mierzył się na wyjeździe z Philadelphia 76ers. Zdecydowanymi faworytami do zwycięstwa byli gospodarze i udowodnili to na boisku.

Spotkanie od początku stało na dobrym poziomie. Oglądaliśmy w nim dużo akcji punktowych i efektownych zagrań. Do przerwy 76ers prowadzili 62:58. Kluczowa dla losów meczu była trzecia kwarta wygrana przez gospodarzy różnicą 11. punktów. W ostatniej Spurs nieco zmniejszyli straty, jednak spotkanie przegrali 123:133. Jeremy Sochan przebywał na parkiecie 33 minuty. Zdobył 14 punktów i zanotował osiem zbiórek i cztery asysty. Lepiej od niego w drużynie z Teksasu punktowali: Victor Wembanyama (33) i Devin Vassell (22). Bohaterem meczu został Joel Embiid z Philadelphia 76ers, który rzucił 70 punktów. Dla San Antonio Spurs to 35. porażka w tym sezonie.

Kolejne spotkanie z Oklahoma City Thunder

San Antonio Spurs kolejne spotkanie w NBA rozegrają w nocy ze środy na czwartek czasu polskiego o 3:30. Wówczas przed własną publicznością zmierzą się z Oklahoma City Thunder. Do tej pory drużyny te dwukrotnie grały ze sobą w tym sezonie i za każdym razem wygrywali Thunder. Zespół ten jest wiceliderem Konferencji Zachodniej. Spurs zajmują w niej ostatnie miejsce.

Najbliższe mecze San Antonio Spurs:

• 24/25 stycznia (noc ze środy na czwartek): San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder godz. 3:30
  • 26/27 stycznia (noc z piątku na sobotę): San Antonio Spurs – Portland Trail Blazers godz. 3:30
  • 27/28 stycznia (noc z soboty na niedzielę): San Antonio Spurs – Minnesota Timberwolves godz. 2:30