STS KOD PROMOCYJNY

Sochan dał nadzieję, ale Spurs znów przegrali

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaKoszykówkaSochan dał nadzieję, ale Spurs znów przegrali

Jeremy Sochan „utrzymywał przy życiu” San Antonio Spurs w meczu z Atlantą Hawks. Mimo 23 punktów reprezentanta Polski, „Ostrogi” przegrały 99:109.

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla San Antonio, którzy w dwóch kwartach mocno odstawali od Hawks. Dopiero w drugiej części meczu rozpoczęła się pogoń Spurs, a spory w niej udział miał Jeremy Sochan. To on kolejnymi punktami dawał nadzieję, asystami „obudził” Victora Wembanyamę.

Jeremy i Victor gonili wynik

Ostatecznie to jednak Atlanta była górą, bo w końcówce San Antonio nie wykorzystało kilku dobrych okazji. Jeremy Sochan zdobył 23 punkty, zaliczył ośiem zbiórek, cztery asysty, dwa przechwyty oraz dwa bloki. Z kolei Victor Wembanyama zaliczył double-double w postaci 26 punktów i 13 zbiórek, do czego dołożył jeszcze pięć bloków.

W czwartek z Celtami

Spurs mają przed sobą jeszcze cztery kolejne wyjazdowe spotkania z zespołami z Konferencji Wschodniej. Najbliższy mecz „Ostrogi” rozegrają w nocy ze środy na czwartek, a ich rywalem będą Boston Celtics, czyli zespół z najlepszym bilansem (31-9) w całej NBA.

Najbliższe mecze San Antonio Spurs:

  • 17/18 stycznia (noc ze środy na czwartek): Boston Celtics – San Antonio Spurs godz. 1:30
  • 19/20 stycznia (noc z piątku na sobotę): Charlotte Hornets – San Antonio Spurs godz. 1:00
  • 20/21 stycznia (noc z soboty na niedzielę): Washington Wizards – San Antonio Spurs godz. 1:00
  • 22/23 stycznia (noc z poniedziałku na wtorek): Philadelphia 76ers – San Antonio Spurs godz. 1:00
  • 24/25 stycznia (noc ze środy na czwartek): San Antonio Spurs – Oklahoma City Thunder godz. 3:30
Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...