Solidny mecz Sochana przeciwko Bulls. Nieznaczna porażka Spurs

Strona głównaKoszykówkaSolidny mecz Sochana przeciwko Bulls. Nieznaczna porażka Spurs

Jeremy Sochan rozegrał ponad 30 minut w domowym meczu San Antonio Spurs z Chicago Bulls. Spotkanie zakończyło się wynikiem 116:122. Drużyna z Teksasu do końca walczyła o zwycięstwo. Młody Polak zdobył 11 punktów oraz zanotował siedem zbiórek i dwie asysty. To kolejny solidny występ Sochana w tym sezonie NBA. Szkoda, że Spurs nie poszli za ciosem i nie odnieśli trzeciego zwycięstwa z rzędu. Kolejny mecz rozegrają 15 stycznia na wyjeździe z Atlantą Hawks.

Jeremy Sochan znów z dwucyfrową liczbą punktów

Od początku tego sezonu Jeremy Sochan należy do pierwszoplanowych postaci San Antonio Spurs. Niestety drużyna Gregga Popovicha słabo spisuje się w NBA i jest na ostatnim miejscu w Konferencji Zachodniej. Polak może jednak być zadowolony ze swoich indywidualnych występów. Kilka dni temu przekroczył barierę 1000 punktów zdobytych w karierze w NBA. Do tego w tym sezonie poprawił swój indywidualny rekord punktów oraz polski rekord asyst w najlepszej koszykarskiej lidze na świecie

Zawodnicy Spurs w dobrych humorach rozpoczęli mecz domowy z Chicago Bulls. Wszystko dlatego, że odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu, pokonując kolejno Detroit Pistons i Charlotte Hornets. Teraz mierzyli się u siebie z zespołem, z którym w tym sezonie już dwukrotnie przegrali. Niestety dopisali trzecią porażkę, choć do końca pozostawali w grze o zwycięstwo. Skończyło się 116:122. Jeremy Sochan spędził na parkiecie 31 minut. W tym czasie rzucił 11 punktów i zanotował siedem zbiórek i dwie asysty. Należał do wyróżniających się graczy Spurs, jednak to nie wystarczyło do pokonania Byków przed własną publicznością.

Kiedy kolejny mecz Sochana w NBA?

Kolejne spotkanie w NBA San Antonio Spurs rozegra w poniedziałek 15 stycznia. O 21:30 czasu polskiego zmierzy się na wyjeździe z Atlantą Hawks. To dobra godzina dla polskich kibiców, którzy nie muszą zarywać nocy, aby zobaczyć Sochana w akcji.