STS KOD PROMOCYJNY

Awans Bajor i Dyjasa w Budapeszcie

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaInneAwans Bajor i Dyjasa w Budapeszcie

Od poniedziałku trwają eliminacje do turnieju głównego WTT Star Contender w tenisie stołowym. W grze pojedynczej do drugiej rundy awansowali reprezentanci Polski: Natalia Bajor i Jakub Dyjas.

Polka w pierwszej rundzie eliminacji pokonała reprezentantkę Portoryko, Melanie Diaz 3:0. Natomiast Jakub Dyjas po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu pokonał reprezentanta Hongkongu Lam Siu Hanga 3:2.

W trzeciej rundzie Natalia Bajor zagra z Archaną Girish Kamath z Indii, a Jakub Dyjas z Koreańczykiem Jan Woojinem.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...