STS KOD PROMOCYJNY

Kocham sport gram mądrze w STS

Bartłomiej Marszałek wystąpił na zawodach w Augustowie

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaInneBartłomiej Marszałek wystąpił na zawodach w Augustowie

Bartłomiej Marszałek w miniony weekend wziął udział w zawodach motorowodnych w Augustowie w ramach cyklu mistrzostw świata. Zajął dziewiąte miejsce.

Bartłomiej Marszałek znany jest z występów w prestiżowej wodnej Formule 1. Tym razem Polak wziął udział w zawodach motorowodnych mistrzostw świata Formuły 2, które po raz pierwszy zostały rozegrane na jeziorze Necko w Augustowie. Grand Prix Polski cieszyło się sporą popularnością, ponieważ na liście zgłoszeniowej widniało aż 21 nazwisk. Nie wszystko poszło też zgodnie z planem organizatorów, ponieważ ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne zawody wystartowały dopiero o godzinie 19:30. Zwyciężył Stefan Hagin, natomiast Marszałek przekroczył metę jako dziewiąty.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Kocham Sport - Gram mądrze
Kocham sport gram mądrze w STS

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...