STS KOD PROMOCYJNY

Kocham sport gram mądrze w STS

Maciej Zieliński trzeci w zawodach MŚ w Formule 500

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaInneMaciej Zieliński trzeci w zawodach MŚ w Formule 500

W trzeciej eliminacji Mistrzostw Świata Formuły 500, która odbywała się w Szwecji, Maciej Zieliński stanął na najniższym stopniu podium. W klasyfikacji generalnej Polak zajmuje drugą lokatę.

W miniony weekend Maciej Zieliński wziął udział w Grand Prix Szwecji, czyli trzeciej eliminacji Mistrzostw Świata Formuły 500. Motorowodniak od początku zawodów prezentował wysoką formę, co potwierdza wywalczone pole position. W pierwszym biegu zajął trzecie miejsce, w drugim drugie, a w ostatnim uplasował się na czwartej pozycji. Po zsumowaniu punktów, Polak znalazł się na trzeciej lokacie w Grand Prix. Co ważne, po trzech z pięciu eliminacji, Zieliński zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Kocham Sport - Gram mądrze
Kocham sport gram mądrze w STS

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...