STS KOD PROMOCYJNY

Reprezentacja Polski w jeździectwie w zawodach w Belgii, Austrii i Włoszech

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaInneReprezentacja Polski w jeździectwie w zawodach w Belgii, Austrii i Włoszech

Początek marca dla fanów jeździectwa zapowiada się bardzo interesująco. Polskie zawodniczki w tym tygodniu wezmą udział w kilku międzynarodowych imprezach, które odbędą się w różnych europejskich krajach.

W belgijskim Lier odbędzie się najważniejsza impreza ujeżdżeniowa w Europie w ten weekend. W konkursach CDIJ pokaże się Natalia Plata i jej wałach Dolcetto. Zawody w Belgii potrwają do niedzieli.

Z kolei w austriackiej miejscowości Ebreichsdorf odbędą się zawody Team Horse Queen. Gościć tam będzie liczna polska delegacja. W konkursach udział wezmą: Łukasz Koza, Aleksandra Kierznowska, Paulina i Oliwier Bula, Klara Kozioł, Paulina Słoniec oraz Zuzanna Przybylska. Biało-czerwoni pokażą się w ramach CSI2*, CSIYH i CSI1. Pierwszy konkurs odbędzie się w piątek o godzinie 18:00.

Bardzo dobrze obsadzone będą również trzygwiazdowe zawody we włoskim Gorla Minore. Na parkurze w konkursach CSI1* zaprezentuje się Amelia Ostrowska. Początek imprezy w czwartek o godz. 8:00.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...