Reprezentacja Polski w jeździectwie w zawodach w Belgii, Austrii i Włoszech

Strona głównaInneReprezentacja Polski w jeździectwie w zawodach w Belgii, Austrii i Włoszech

Początek marca dla fanów jeździectwa zapowiada się bardzo interesująco. Polskie zawodniczki w tym tygodniu wezmą udział w kilku międzynarodowych imprezach, które odbędą się w różnych europejskich krajach.

W belgijskim Lier odbędzie się najważniejsza impreza ujeżdżeniowa w Europie w ten weekend. W konkursach CDIJ pokaże się Natalia Plata i jej wałach Dolcetto. Zawody w Belgii potrwają do niedzieli.

Z kolei w austriackiej miejscowości Ebreichsdorf odbędą się zawody Team Horse Queen. Gościć tam będzie liczna polska delegacja. W konkursach udział wezmą: Łukasz Koza, Aleksandra Kierznowska, Paulina i Oliwier Bula, Klara Kozioł, Paulina Słoniec oraz Zuzanna Przybylska. Biało-czerwoni pokażą się w ramach CSI2*, CSIYH i CSI1. Pierwszy konkurs odbędzie się w piątek o godzinie 18:00.

Bardzo dobrze obsadzone będą również trzygwiazdowe zawody we włoskim Gorla Minore. Na parkurze w konkursach CSI1* zaprezentuje się Amelia Ostrowska. Początek imprezy w czwartek o godz. 8:00.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Reprezentacja Polski w przebudowie: wnioski po meczach z Czechami i Albanią

Zatrudnienie Fernando Santosa miało być dla reprezentacji Polski nowym otwarciem. Choć mecz z Czechami przywołał najgorsze demony z przeszłości, to już wygrana z Albanią daje selekcjonerowi...

Kadrowicze Michniewicza strzelają za granicą. Udany weekend ligowy polskich piłkarzy

Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik i Grzegorz Krychowiak strzelali bramki dla swoich klubów w ligach zagranicznych. Asysty zanotowali m.in. Robert Gumny, Piotr Zieliński, Kamil Jóźwiak,...