STS KOD PROMOCYJNY

Świderski goni Niezgodę. Szóste trafienie napastnika

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąŚwiderski goni Niezgodę. Szóste trafienie napastnika

Karol Świderski strzelił szóstego gola w tym sezonie w MLS. Charlotte FC pewnie pokonało DC United 3:0. Czy „Świder” dogoni najlepszego polskiego strzelca, Jarosława Niezgodę z Portland Timbers.

Świderski trafił w drugiej połowie, a po chwili inny piłkarz Charlotte ustalił wynik spotkania. Jego zajmuje siódme miejsce w tabeli konferencji wschodniej z dorobkiem 29 punktów w 23 meczach. W meczu z DC United Świderski grał do 84 minuty, a inny Polacy: Jan Sobociński i Kamil Jóźwiak całe spotkanie spędzili na ławce rezerwowych.

„Świder” traci trzy gole do najlepszego polskiego strzelca w MLS. Jarosław Niezgoda z Portland Timbers ma na swoim koncie dziewięć bramek.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...