STS KOD PROMOCYJNY

Kocham sport gram mądrze w STS

Całe piętro tylko dla reprezentacji Polski. Tak wygląda luksusowa baza na mundial

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPolska na MundialuCałe piętro tylko dla reprezentacji Polski. Tak wygląda luksusowa baza na mundial

Już za kilka dni reprezentacja Polski rozgości się w hotelu Ezdan Palace, który będzie bazą biało-czerwonych podczas fazy grupowej mistrzostw świata. Polacy do dyspozycji będą mieli całe piętro tego świetnie położonego i luksusowego miejsca.

Krótko po wygranym marcowym barażu ze Szwecją, delegacja reprezentacji Polski wizytowała Katar w celu wyboru bazy noclegowej. Decyzja zapadła szybko, bo biało-czerwoni nie chcieli by ktoś inny „zabukował” sobie to miejsce wcześniej.

Wybór padł an wspomniany Hotel Ezdan Palace. Hotel wykończony jest w andaluzyjskim stylu i na każdym zdjęciu widać, szyk, elegancję i ekskluzywność. Całe drugie pięto Ezdan Palace będzie wyłącznie do dyspozycji reprezentacji Polski – oprócz pokoi będzie też sala do odpraw, pomieszczenia dla trenerów, do odnowy biologicznej, basen oraz specjalnie doposażoną siłownię. Reprezentacja będzie miała osobne wejście do hoteli, a autokar będzie podjeżdżał pod specjalne drzwi.

Atutem hotelu jest też jego lokalizacja. Położony jest on pomiędzy dwoma największymi centrami handlowymi, a do lotniska jest zaledwie pół godziny drogi. Blisko hotelu znajdują się dwa stadiony: Stadion 947 i Education City Stadium. Dojazd zajmuje około 20-25 minut. Hotel został zbudowany specjalnie pod mistrzostwa świata. Zazwyczaj ceny pokoi zaczynają się od ok. 700 zł za noc, ale na czas mundialu takowych już nie ma.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Kocham Sport - Gram mądrze
Kocham sport gram mądrze w STS

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...