STS KOD PROMOCYJNY

Uraz obrońcy reprezentacji Polski! Jan Bednarek nie zagra z Belgią

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaReprezentacja PolskiUraz obrońcy reprezentacji Polski! Jan Bednarek nie zagra z Belgią

Jan Bednarek, który wystąpił w trzech czerwcowych meczach reprezentacji Polski w Lidze Narodów nie zagra w ostatnim – z Belgią na Stadionie Narodowym w Chorzowie. Biało-czerwoni będą musieli sobie radzić bez podstawowego stoper.

Bednarek należy do ważnych punktów kadry i było to widać wiele razy w przeszłości. Czesław Michniewicz również mocno stawia na obrońcę Southampton, o czym świadczą trzy występy w tej edycji Ligi Narodów, gdy miejsce miała mocna rotacja w reprezentacji.

Niestety Bednarka nie zobaczymy w akcji w najbardziej prestiżowym meczu kadry w czerwcu. O absencji głośno się nie mówiło, ale najpierw piłkarza zabrakło w oficjalnej kadrze reprezentacji Polski na mecz z Belgią, a potem portal meczyki.pl doniósł, że piłkarz doznał urazu i jest to „świeża” sprawa.

Podczas czerwcowego zgrupowania i meczów w Lidze Narodów selekcjoner Czesław Michniewicz nie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy, bo z urazami zmagali się m.in. Adam Buksa, Arkadiusz Milik, Krystian Bielik, czy Konrad Michalak. W meczu z Belgią za żółte kartki pauzować będzie też Grzegorz Krychowiak. Początek wtorkowego spotkania o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...