Uraz obrońcy reprezentacji Polski! Jan Bednarek nie zagra z Belgią

Strona głównaPiłka nożnaReprezentacja PolskiUraz obrońcy reprezentacji Polski! Jan Bednarek nie zagra z Belgią

Jan Bednarek, który wystąpił w trzech czerwcowych meczach reprezentacji Polski w Lidze Narodów nie zagra w ostatnim – z Belgią na Stadionie Narodowym w Chorzowie. Biało-czerwoni będą musieli sobie radzić bez podstawowego stoper.

Bednarek należy do ważnych punktów kadry i było to widać wiele razy w przeszłości. Czesław Michniewicz również mocno stawia na obrońcę Southampton, o czym świadczą trzy występy w tej edycji Ligi Narodów, gdy miejsce miała mocna rotacja w reprezentacji.

Niestety Bednarka nie zobaczymy w akcji w najbardziej prestiżowym meczu kadry w czerwcu. O absencji głośno się nie mówiło, ale najpierw piłkarza zabrakło w oficjalnej kadrze reprezentacji Polski na mecz z Belgią, a potem portal meczyki.pl doniósł, że piłkarz doznał urazu i jest to „świeża” sprawa.

Podczas czerwcowego zgrupowania i meczów w Lidze Narodów selekcjoner Czesław Michniewicz nie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy, bo z urazami zmagali się m.in. Adam Buksa, Arkadiusz Milik, Krystian Bielik, czy Konrad Michalak. W meczu z Belgią za żółte kartki pauzować będzie też Grzegorz Krychowiak. Początek wtorkowego spotkania o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy piłkarze w historii mistrzostw świata

Reprezentacja Polski 8 razy w historii grała na mistrzostwach świata. Niektóre z tych imprez przeszły nad Wisłą do legendy, o innych kibice woleliby zapomnieć....

Polscy piłkarze w Premier League. Angielska moda na biało-czerwonych

Aż ośmiu polskich zawodników mamy aktualnie w Premier League. Nigdy nie mieliśmy tak licznej, polskiej kolonii w rozgrywkach angielskiej elity. Tamtejsze kluby przekonały się...