Uraz obrońcy reprezentacji Polski! Jan Bednarek nie zagra z Belgią

Autor
Strona głównaPiłka nożnaReprezentacja PolskiUraz obrońcy reprezentacji Polski! Jan Bednarek nie zagra z Belgią

Jan Bednarek, który wystąpił w trzech czerwcowych meczach reprezentacji Polski w Lidze Narodów nie zagra w ostatnim – z Belgią na Stadionie Narodowym w Chorzowie. Biało-czerwoni będą musieli sobie radzić bez podstawowego stoper.

Bednarek należy do ważnych punktów kadry i było to widać wiele razy w przeszłości. Czesław Michniewicz również mocno stawia na obrońcę Southampton, o czym świadczą trzy występy w tej edycji Ligi Narodów, gdy miejsce miała mocna rotacja w reprezentacji.

Niestety Bednarka nie zobaczymy w akcji w najbardziej prestiżowym meczu kadry w czerwcu. O absencji głośno się nie mówiło, ale najpierw piłkarza zabrakło w oficjalnej kadrze reprezentacji Polski na mecz z Belgią, a potem portal meczyki.pl doniósł, że piłkarz doznał urazu i jest to „świeża” sprawa.

Podczas czerwcowego zgrupowania i meczów w Lidze Narodów selekcjoner Czesław Michniewicz nie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy, bo z urazami zmagali się m.in. Adam Buksa, Arkadiusz Milik, Krystian Bielik, czy Konrad Michalak. W meczu z Belgią za żółte kartki pauzować będzie też Grzegorz Krychowiak. Początek wtorkowego spotkania o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...

Top 10 najlepszych polskich bramkarzy w historii piłki nożnej

Kibice wspominają wielu polskich piłkarzy. Najwięcej mówi się oczywiście o tych, którzy strzelają gole, ale na swoją renomę zapracowali sobie również bramkarze. Nie zawsze...