Bednarek znów „Świętym”. Koniec wypożyczenia do Aston Villi

Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąBednarek znów "Świętym". Koniec wypożyczenia do Aston Villi

Koniec nieudanej przygody Jana Bednarka w Aston Villi. Wypożyczenie polskiego obrońcy zostało skrócone i zawodnik wraca do innego klubu Premier League – Southampton. Czy w końcu zacznie grać częściej?

Jan Bednarek jeszcze nie tak dawno był podstawowym obrońcą reprezentacji Polski i wyróżniającym się zawodnikiem Southampton. W pewnym jednak momencie i w „Świętych” nie było najlepiej. Roczne wypożyczenie do Aston Villi wydawało się ciekawym wyborem, ale po pół roku wiemy już, że był to fatalny wybór. Bednarek w klubie z Birmingham rozegrał tylko pięć meczów w Premier League i dwa w pucharze. Nie znalazł uznania w oczach trenera.

Teraz pomocną dłoń wyciągnęło walczące o utrzymanie Southampton, które skróciło okres wypożyczenia.

Trudno jednak spodziewać się, że Bednarek od raz ustanie się graczem wyjściowego składu. Może z tym być kłopot, ale i tak w ekipie „Świętych” Polak ma większe szanse na grę, a przecież bardzo liczy na niego reprezentacja Polski. Najbliższe tygodnie pokażą czy powrót do kolejna nietrafiona decyzja ostatnio, czy jednak najlepsze z możliwych rozwiązań. Przypomnijmy, że wcześniej Bednarek rozegrał dla Southampton 153 mecze.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Adrianna Sułek wygrywa w Tallinnie i zostaje liderką światowych list

Adrianna Sułek doskonale rozpoczęła halowy sezon w pięcioboju. Młoda Polka wygrała mityng lekkoatletyczny w Tallinie z wynikiem 4702 punkty. Tym samym zawodniczka trenująca na...

Jarosław Lech mistrzem organizacji Levels Fight League

Polski zawodnik MMA Jarosław Lech w świetnym stylu został mistrzem organizacji Levels Fight League. Na gali Levels Fight League 7 w Amsterdamie jednogłośną decyzją...