STS KOD PROMOCYJNY

Cieślewicz z szóstym mistrzostwem Walii. Będzie też puchar?

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąCieślewicz z szóstym mistrzostwem Walii. Będzie też puchar?

Adrian Cieślewicz po raz kolejny został mistrzem Walii wraz z zespołem The New Saints FC. Polski pomocnik wkrótce będzie miał szansę dołożyć również puchar tego kraju.

Ma 31 lat i od 13 sezonów spędzonych w walijskich rozgrywkach piłki nożnej. Adrian Cieślewicz, bo o nim mowa od sezonu 2014/2015 broni barw The New Saints, najlepszego w ostatniej dekadzie walijskiego klubu, który zdominował tamtejszą ligę.

Cieślewicz ma na koncie pięć mistrzostw Walii, a teraz dopisał szóste. The New Saints FC wygrali z przewagą 24 punktów nad drugą w tabeli drużyną. To jednak wcale nie musi być koniec sukcesów ze swoim klubem. 30 kwietnia New Saints zagrają w finale Pucharu Walii z drużyną Penybont FC.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Terminarz PGE Ekstraligi 2024. Kiedy rusza najlepsza żużlowa liga na świecie?

Przed nami kolejne wielkie żużlowe emocje. Poznaliśmy już terminarz PGE Ekstraligi na sezon 2024. Pierwsze starcie nadchodzącego sezonu już 12 kwietnia. Wówczas odbędą się...

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...