Cieślewicz z szóstym mistrzostwem Walii. Będzie też puchar?

Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąCieślewicz z szóstym mistrzostwem Walii. Będzie też puchar?

Adrian Cieślewicz po raz kolejny został mistrzem Walii wraz z zespołem The New Saints FC. Polski pomocnik wkrótce będzie miał szansę dołożyć również puchar tego kraju.

Ma 31 lat i od 13 sezonów spędzonych w walijskich rozgrywkach piłki nożnej. Adrian Cieślewicz, bo o nim mowa od sezonu 2014/2015 broni barw The New Saints, najlepszego w ostatniej dekadzie walijskiego klubu, który zdominował tamtejszą ligę.

Cieślewicz ma na koncie pięć mistrzostw Walii, a teraz dopisał szóste. The New Saints FC wygrali z przewagą 24 punktów nad drugą w tabeli drużyną. To jednak wcale nie musi być koniec sukcesów ze swoim klubem. 30 kwietnia New Saints zagrają w finale Pucharu Walii z drużyną Penybont FC.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Niesamowita pogoń Hurkacza i awans do ćwierćfinału w Montrealu

Hubert Hurkacz w dobrym stylu odwrócił losy pojedynku z Hiszpanem Albertem Ramosem i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP 1000 w Montrealu. Polak ma za...

Pięciu Polaków w konkursie w Planicy. Koniec sezonu dla Pawła Wąska

W czwartek w słoweńskiej Planicy odbyły się ostatnie kwalifikacje do konkursu indywidualnego w obecnym sezonie Pucharu Świata. Jeszcze przed startem wycofał się z nich...