Cieślewicz z szóstym mistrzostwem Walii. Będzie też puchar?

Strona głównaPiłka nożnaPiłkarze za granicąCieślewicz z szóstym mistrzostwem Walii. Będzie też puchar?

Adrian Cieślewicz po raz kolejny został mistrzem Walii wraz z zespołem The New Saints FC. Polski pomocnik wkrótce będzie miał szansę dołożyć również puchar tego kraju.

Ma 31 lat i od 13 sezonów spędzonych w walijskich rozgrywkach piłki nożnej. Adrian Cieślewicz, bo o nim mowa od sezonu 2014/2015 broni barw The New Saints, najlepszego w ostatniej dekadzie walijskiego klubu, który zdominował tamtejszą ligę.

Cieślewicz ma na koncie pięć mistrzostw Walii, a teraz dopisał szóste. The New Saints FC wygrali z przewagą 24 punktów nad drugą w tabeli drużyną. To jednak wcale nie musi być koniec sukcesów ze swoim klubem. 30 kwietnia New Saints zagrają w finale Pucharu Walii z drużyną Penybont FC.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Polubienia prawdę powiedzą? Ranking polskich klubów sportowych w mediach społecznościowych

Wielkość klubu można mierzyć pod kątem budżetu, sukcesów, frekwencji, czy też rzeszy kibiców na portalach społecznościowych. Przeanalizowaliśmy media społecznościowe polskich drużyn, by stworzyć ranking...

Jan Habdas brązowym medalistą Mistrzostw Świata Juniorów w skokach narciarskich

Reprezentant Polski 19-letni Jan Habdas zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów w skokach narciarskich, które odbywają się w kanadyjskim Whistler. Zawodnik, który w tym...