Ewa Pajor przedłużyła kontrakt z VfL Wolfsburgiem

Strona głównaPiłka nożnaPiłkarki za granicąEwa Pajor przedłużyła kontrakt z VfL Wolfsburgiem

Ewa Pajor podpisała nowy kontrakt z Mistrzem Niemiec. Umowa obowiązuje do 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. To doskonała informacja dla wszystkich kibiców reprezentantki Polski w piłce nożnej.

Ewa Pajor w rozmowie z oficjalną stroną klubową Mistrza Niemiec przyznała, że w Wolfsburgu czuje się jak w domu. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się na podpisanie nowego kontraktu. Umowa ważna jest do 2025 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

W ostatnim czasie wokół Pajor krążyło wiele plotek. Miało to związek z potencjalnym transferem do ligi angielskiej, lecz parafowanie nowego kontraktu w Bundeslidze, wyjaśniło całą sytuację.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Lewandowski odchodzi z Bayernu. Jakie rekordy pobił polski król Bundeslidze?

Robert Lewandowski przez lata był jedną z największych gwiazd niemieckiej Bundesligi. Polak był najlepiej opłacanym piłkarzem rozgrywek oraz wielokrotnym królem strzelców, raz za razem...

Mecz Legia – Celtic na zakończenie kariery Artura Boruca

Legia Warszawa i Celtic FC to dwa najważniejsze kluby dla Artura Boruca. Na zakończenie jego sportowej kariery zostanie pomiędzy nimi rozegrany mecz towarzyski. Pożegnanie króla Artur...