STS KOD PROMOCYJNY

Ewa Pajor przedłużyła kontrakt z VfL Wolfsburgiem

Autor: Joanna Sobczykiewicz
Strona głównaPiłka nożnaPiłkarki za granicąEwa Pajor przedłużyła kontrakt z VfL Wolfsburgiem

Ewa Pajor podpisała nowy kontrakt z Mistrzem Niemiec. Umowa obowiązuje do 2025 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. To doskonała informacja dla wszystkich kibiców reprezentantki Polski w piłce nożnej.

Ewa Pajor w rozmowie z oficjalną stroną klubową Mistrza Niemiec przyznała, że w Wolfsburgu czuje się jak w domu. Nic więc dziwnego, że zdecydowała się na podpisanie nowego kontraktu. Umowa ważna jest do 2025 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.

W ostatnim czasie wokół Pajor krążyło wiele plotek. Miało to związek z potencjalnym transferem do ligi angielskiej, lecz parafowanie nowego kontraktu w Bundeslidze, wyjaśniło całą sytuację.

Joanna Sobczykiewicz
Joanna Sobczykiewicz
Cześć! Sport jest obecny w moim życiu od wielu lat, a od 2021 roku mogę pochwalić się tytułem absolwentki Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Zarządzania w Turystyce i w Sporcie. Interesuję się piłką nożną — zwłaszcza polskimi ligami, tenisem oraz Formułą 1. Biegle mówię w języku hiszpańskim, a na swoim koncie mam wiele przeprowadzonych wywiadów m.in. z Igorem Angulo i Juanem Ramonem Rochą.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Tenisowy kalendarz Huberta Hurkacza 2024. Gdzie zagra Polak?

Hubert Hurkacz to tenisista, który zagościł na stałe w czołówce prestiżowego rankingu ATP. Polak jest obecnie w czołowej "dziesiątce" i zrobi wszystko, by nie...

Najlepsi polscy bokserzy w historii | Ranking polskich pięściarzy

Na przestrzeni dziesiątek lat Polskę reprezentowało wielu znakomitych pięściarzy. Odnosili oni sukcesy zarówno na ringach zawodowych, jak i w boksie amatorskim. Trudno o wskazanie...