Finał Ligi Konferencji 2025 i ME do lat 19 kobiet w Polsce!

Strona głównaPiłka nożnaFinał Ligi Konferencji 2025 i ME do lat 19 kobiet w Polsce!

Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że za dwa lata w Polsce odbędą się dwa duże wydarzenia piłkarskie.

Pierwszym będzie finał rozgrywek Ligi Konferencji Europy, który odbędzie się na Stadionie we Wrocławiu. Do tej pory w naszym kraju odbyły się dwa finały Ligi Europy UEFA. W sezonie 2014/15 Sevilla FC pokonała Dnipro Dniepropietrowska 3:2 na Stadionie Narodowym w Warszawie, a w sezonie 2020/21 Villarreal pokonał Manchester United po rzutach karnych na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku. Tym razem padło na stolicę Dolnego Śląska.

W 2025 roku będzie coś dla fanów męskiego futbolu, ale i kobiecej piłki. Za dwa lata bowiem odbędą się Mistrzostwa Europy kobiet do lat 19.

Gotowi na Sport Google News OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS, ABY BYĆ NA BIEŻĄCO!

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Lekkoatletyka 2023. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Reprezentanci Polski w lekkoatletyce od lat należą do ścisłej światowej czołówki. Z każdej imprezy międzynarodowej wracamy z medalami i podobnie jest w 2023 roku....

Brąz Jowity Wrzesień w zapasach kobiet na Zagrzeb Open

Jowita Wrzesień wywalczyła brązowy medal w zawodach rankingowych Zagrzeb Open w zapasach kobiet. Reprezentantka Polski świetnie zaprezentowała się w kategorii wagowej do 57 kilogramów....