STS KOD PROMOCYJNY

Finał Ligi Konferencji 2025 i ME do lat 19 kobiet w Polsce!

Autor: Krzysztof Brommer
Strona głównaPiłka nożnaFinał Ligi Konferencji 2025 i ME do lat 19 kobiet w Polsce!

Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że za dwa lata w Polsce odbędą się dwa duże wydarzenia piłkarskie.

Pierwszym będzie finał rozgrywek Ligi Konferencji Europy, który odbędzie się na Stadionie we Wrocławiu. Do tej pory w naszym kraju odbyły się dwa finały Ligi Europy UEFA. W sezonie 2014/15 Sevilla FC pokonała Dnipro Dniepropietrowska 3:2 na Stadionie Narodowym w Warszawie, a w sezonie 2020/21 Villarreal pokonał Manchester United po rzutach karnych na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku. Tym razem padło na stolicę Dolnego Śląska.

W 2025 roku będzie coś dla fanów męskiego futbolu, ale i kobiecej piłki. Za dwa lata bowiem odbędą się Mistrzostwa Europy kobiet do lat 19.

Krzysztof Brommer
Krzysztof Brommer
Sportem zaraziłem się od taty i dziadka, którzy byli zapalonymi kibicami. Ja poszedłem dalej i studia, praktyki oraz pracę związałem z relacjonowaniem wydarzeń. Dziennikarski świat pokazał sport od innej strony, a doświadczenie zebrane w sportowych redakcjach m.in. Faktu, Przeglądu Sportowego, czy Sportu przydaje się w każdej sytuacji. Jestem gotowy, by informować Was o najważniejszych i najciekawszych wydarzeniach z udziałem polskich sportowców i drużyn.

Najnowsze

Powiązane

Polecamy

Lekkoatletyka 2024. Terminarz najważniejszych imprez i mityngów lekkoatletycznych

Polscy lekkoatleci od lat dają nam wiele powodów do radości. W najważniejszych imprez na świecie wracają z medalami i rekordami. Liczymy na to, że...

IO Paryż 2024: kwalifikacje olimpijskie Polaków. Kto wystartuje na igrzyskach?

Fani sportu na całym świecie odliczają dni do Igrzysk Olimpijskich, które wystartują w Paryżu już latem 2024 roku. My oczywiście kibicujemy reprezentacji Polski i...